Jediný, komu můžeš věřit, jsi ty sám. A pokud tě zklame ten, v koho vkládáš svou důvěru, je to jen tvá chyba, protože máš už dávno vědět, že lidé nejsou pro důvěru stvoření.

10. března 2012 v 18:45 | Dennie |  writing

Hey you!
Yes, you :)
Chtěla bych poděkovat za komentáře u minulého článku, moc jste mě potěšily! Teď bych vám ráda zase něco na delší dobu napsala, ale celý týden jsem byla doma, tak toho moc co na psaní není, ale dole máte fotky, které alespoň trochu zobrazují můj týden. Bolelo mě v krku, měla jsem teplotu, kašel a rýmu. Ale ne všechno najednou, postupně!! Byli jsme doma s bráchou, jenže jemu už snad nic nebylo, jenom zůstával doma, protože ho máma odhlásila dopředu a ve školce by nedostal oběd. Jo, děsně vás to zajímá, já vím. Teď tady jím jogurt a nevím, co vám napsat. Co by vás zajímalo. Mohla bych začít s tím, že nevím, kdy zase napíšu, protože to opravdu nevím, ale můžu si příští víkend u babičky přichystat článek a opsat ho jako minule.. Ježiši. No nic. Tak dál. Ale co dál. Nějaká inspirace? O čem bych mohla psát? Nikdy jsem se takhle neptala, protože když jsem to viděla u jiných, tak ostatní moc nepomohli, a to to byly třeba navštěvovaný blogy, takže to já vůbec nemám šanci, takže ten nápad škrtám. Ale kdybyste někdo s něčim stejně přišel, budu ráda.
Vlastně bych vám mohla napsat, že ta holka ze školky mě pozvala na svojí oslavu narozenin. Poděkovala jsem a napsala ne, protože jedu k tý babičce. Pak mě ale napadlo, že bych se tam mohla poznat s hodně lidma, tak mě docela mrzelo, že jsem to odřekla, ale pak jsem narazila na facebookovou událost, kdy další holka slaví ve stejný den narozeniny - chodí spolu do školy, takže znají stejné lidi - takže většina stejně bude spíš s ní, navíc když to má někde v klubu. Takže mě nemusí vůbec mrzet, že tam nejdu. Stejně nevím, co bych tam dělala.
Dneska má brácha narozeniny, byli jsme mu koupit dárky a mně se samozřejmě taky něco koupilo.. Jdu si dát dort. A zítra jdu k babičce, kdyby náhodou někoho zajímalo, co dělám po zbytek víkendu. A k druhý. Ne k tý, o který píšu nahoře ve článku, kdyby se mezi váma našel nějakej detailista.
Tak, jdu na ty fotky, protože ty vám stejně řeknou víc.
Nashledanou příště,
x.

Ještě týden stará fotka z Oreo dýchánků.


Tahle je z minulého víkendu, moje chuť na pendrek byla přímo strašná, plánovala jsem si koupit Haribáče, ale v Tescu jsem objevila zásobníky s různýma gumovýma bombonama a bylo jich tam mooooc, ale stejně jsem si vzala svojí lékořici, už se těším, co si vezmu příště!

To máme doma kvůli olympiádě z přírodopisu, mám rozebrat ten květ a dál to zkoumat, nebo co. Vážně úžasný a určitě mám čas zabývat se takovýma kravinama.

Občas vařím...

Twix - jedna z mých nejoblíbenějších sladkostí, Mars - může být ;D

Haha, dnešní nákup. Mým dlouhodobějším snem je naučit se chodit na podpadcích a mít tyhle svoje wedges, a tradá, jsou tady! Nejkrásnější, nejlepší, doufám že se nezabiju, že v nich nebudou po chvíli bolet nohy a že mi něco vydrží! A že ty krávy od nás na to budou koukat jak kdyby nikdy předtím neviděly podpadky a že budou pomlouvat, to je jejich starost - no stress :) Pull&bear Dále tričko, konečně ze Zary, i když ty co tam měli před měsícem se mi líbily víc, no neva, tohle se mi taky moc líbí. Potom tam mám praskací lak, určitě víte o co jde, Rimmel, ale docela rychle se oprýská, a na to nejsem u Rimmel laků normálně zvyklá. No a poslední je tyčinka rty Yves Rocher, protože ještě před pár dny jsem měla pusu takovou, jako když sjedete po stránce dolů o nějaké 1-2 články. To už je pěkná doba, co jsem to psala a fotila, a nepustilo se mě to. Tahle tyčinka to vyřešila cca za den :)

Přiblížení se hodí - kdyby někoho cokoliv z kosmetiky zaujalo, tak aby věděl jak to vypadá a neměl to moc z dálky :DD
 


Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 11. března 2012 v 17:45 | Reagovat

Jé Deni, ty boty jsou úžasné, kolik tě stály??:)
Jinak, tu oslavu neřeš, pokud tam budou lidé, co už znáš,tak není třeba tam bejt, že jo. :DD
Oreo, hm, mňam.. nejlepší co može beejt♥:D

2 Lauralex Lauralex | Web | 11. března 2012 v 18:02 | Reagovat

Když si vezmu Oreo do školy na svačinu, tak ho žeru neviditelně, aby mi ho M nesežrala. :D

O čem, o čem ..o všem. (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama