Ať řekneme cokoliv, bylo to již jednou řečeno. Originalita se skrývá v tom, jak to řekneme.

21. března 2012 v 19:09 | Dennie |  writing

Ahojte.
Tak jak jsem slibovala, jsem tady trochu dříve než o víkendu. Psala jsem taky, že to budu obzvlášťnovat, ale to by si chtělo připravit témata dopředu, ale něco co by vás spíše zajímalo, takže to až příště a dneska vám budou muset stačit moje zážitky z uplynulých 3 dnů. Ty byly skvělý, fakt, moc jsem si je užila. Pondělí - tak škola samozřejmě hrůza, na to jsem se těšila nejmíň, pro mě byly hlavní narozeniny K.!!:) Těšila jsem se na náš výlet po škole. No to byla nuda, nezajímavý, teda byla sranda, ale nějak si už nevybavuju, čemu přesně jsme se smály. Jo, už to mám. 7/8 kalhoty A.M., haha! No jo, když ono je to těžký, z obou stran. A.M. je nějakej divnej (tak jako pořád) a K. je chudák zlomená láskou. Toho využil dementní D., dementní jako pořád a stále a už navždycky. A taky línej. Hm, tak nějak se mi zdá, že tady píšu kraviny a k tomu nespisovně, takže za celým timhle případem hledejte angličtinu :D
S K. jsme šly do Světozoru na dortík, ona s sebou vzala balónky a tak jsme je tam nafukovaly, až praskly a rozbrečely jsme tam jedno malý dítě, ale my z toho měly výtlem. Nebudu to vypisovat celý, bylo to fajn a dole máte "ochutnávku".
Úterý taky celkem dobrý, ale nic moc, vlastně jsem tiskla fotky pro babičku (a něco na nástěnku a už zase dochází barva, shit!) a přišel mi dopis z mý vysněný školy, jsem skoro přijatá, ha! Sice oficiálně to budu mít až za měsíc, ale když jsem 6. s nejlepším průměrem u zaměření na který jsem se hlásila, to je skoro jak kdyby mě přijali, takže jo jo jo! No, a pak prostě úterý pokračuje, je večer, já jsem zase unavená jako každý večer v týdnu kdy je škola, tak super no.
Dneska dementní test z matiky kterej zas nikdo nemá, učitelka nám pořád nadává jak nic neumíme a chceme jít studovat (chceme? omyl, my budeme..) a že nás chce vidět a bla bla bla.. No tak když to neumí vysvětlit, tak ať rozdá pětky a má to, mě (nám) je to jedno. Potom chodím na hodiny s učitelkou na příroďák, protože jdu na olympiádu a ukazuje nám pořád ty samý kytky a obrázky dokola. Prý že to nebereme vážně. Hm. Hlavně že musim předělat celej diagram tulipánu a přepsat i ty úkoly, super no. Říďa - no comment. Super že pořád něco řeší, ale nikoho to nezajímá. Dneska zrovna to, jak spolužák málem vyskočil z okna (jo, v naší škole fakt neni nouze o zážitky..), a co jako. Nás to nepřekvapilo. My jsme zvyklý. A on by mohl taky. Němčina s hluchou učitelkou byla taky výtečná a pak honem domů. Teda ještě pohledy na ty malý děti, který když kouřej a bavěj se s deváťákama tak jsou fakt drsný a nic jinýho je nezajímá. Smutný to pozorovat. Taky bych se bavila se staršíma, kdyby bylo s kym.
Jela jsem si dokoupit kosmetický potřeby a pak k babičce, opět super, lalalala.
Jenom doufám, že zítřek se taky povede, i když mám silné pochyby aneb tělocvik a skupinová práce ze zemáku mi taky docela vadí, protože je to prostě trapný. V pátek skoro nevstanu a pak vůbec nevím co bude.
Nemám ráda, když píšu nespisovně, sem tam ujede čárka nebo něco.
Mějte se.
X X X X X X


 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 22. března 2012 v 12:49 | Reagovat

NÁSTĚNKA! Ty jo, mohla bych ji zase nějak obnovit, protože barvy jsou, haha! :D

Vysněný školy? Vysněný? Ona je vysněná?

Takže se máme rádi, protože jsem starší? :P

2 kacz)) kacz)) | Web | 22. března 2012 v 19:19 | Reagovat

Gratuluju, že jseš přijatá, to je radost, věřím) Jinak ano, bloguju zas:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama