Nikdy neříkej ANO, když chceš říct NE! Nikdy neříkej NEVÍM, když znáš odpověď.. Neříkej "To je JEDNO", když máš svůj vlastní názor ... Ale hlavně nikdy nemlč, neboť tím vše pokazíš.

19. února 2012 v 18:20 | Dennie |  writing

Pěknou neděli.
Po delší odmlce jsem zase tu, ale znáte to, další článek až kdovíkdy. Jak jsem slibovala něco to "speciálnáho", já to fakt chtěla udělat, ale bohužel mi bylo špatně a jinak nebyl čas.
Tak teď vám jdu něco psát - spát.
I ty 3 dny ve škole byla hrůza, normální hrůza. Nikdy jsem nechtěla do školy míň jako v ty 3 dny. Cejtila jsem se divně, vůbec jsem nechápala při hodinách, hlavně v matice - ty její sínuse a cosínuse, s tim ať na mě nechodí - copak si myslí, že jí to někdo v testu vypočítá? To už rovnou vím, že dostanu 5, co taky jinýho. Vlastně jsem nedělala nic jinýho, než nadávala na všechny okolo.
A pak taky ty lidi ze třídy - nesnášim je. Nesnášim je jako nikdy předtím. K. se naprosto totálně změnila, je to šílený. Úplně se mi odcizila, a to zamrzí. Když si vzpomenu, jak mi naše společný chvíle pomáhaly minulý rok, měla jsem jí ráda, moc ráda, nevěděla jsem, že to mezi náma bude někdy takový (no, takový, mezi náma vlastně už neni nic, všechno je zapomenuto) a že už se to nevrátí a nikdy to tak už nebude. Co se dá dělat? Vůbec nic. Nebudu se mísit mezi jí a její nový kamarády, když to jsou lidi, se kterýma se nebavím, nestojím o ně nebo je nenávidím. Třeba klobása nebo vlastně Raspuša, jak jí začali kluci řikat a dobře jí tak - nazvala mě "dětským šprtem" a myslela si jak je drsná, to mě rozesmálo nejvíc. Jedinej, kdo mluví o nějakým učení je furt ona. A kdyby viděla mojí přípravu do školy - teda jestli se psaní taháků dá nazývat příprava - asi by změnila názor, ale "šprt" "šprtem" zůstane, žejo. Možná jsem dítě, k tomu všemu neprůbojná, vždycky "ta druhá", ale radši tohle, než bejt kráva, na kterou všichni nadávaj jako ona. A že "moje" K. je beze mě lepší a normálnější? No tak ať je, by mě zajímalo jak to ví, když se s ní nebaví. A K. se líbí A.M. a to je v pytli, protože já jsem si ho neoblíbila. Možná má dobrý hlášky, ale má kecy i na mě, což se mi nelíbí. Takže trávím přestávky sama, a to přispívá mý imidži "dětskýho šprta", haha.
O nemoci jsem už psala, to taky nebylo nic moc, jelikož jsem už asi po 4. přišla o nějakou olympiádu, teď ve čtvrtek mám jít na angličtinu, takže to bude fakt vtipný, jestli to zase nevyjde.

Už mi vrátili potvrzený přihlášky, takže je ještě dovyplnim (i když to vůbec nechápu a nerozumim tomu) a odvezu je nebo pošlu. Konečně propustka z toho blázince.

Přestala jsem si žehlit vlasy!! Nevím co se stalo, prostě mě to nebaví, ale beru to jako takový malý zázrak.

Ozvala se mi holčina, se kterou jsem chodila do školky, že prý mě chce vidět a jestli nezajdem někdy ven. Jo, řekla jsem že bysme mohly, ale bojím se - nikdy nevím, o čem se mám takhle s lidma bavit. No uvidím, jak to vůbec dopadne.

Víkend u babičky docela fajn, k tomu nějak nemám co říct.

Blog měl ve středu rok, nějak jsem to nezaznamenala. O žádném stěhování už neuvažuju, když sem píšu články takhle málo, tak to ani nemá cenu.

Dám vám sem jednu fotku pořízenou v jedné nudné chvíli a jdu. Něco. Dělat. Snad jsem vás dokonale uspala.
X

 


Komentáře

1 D E N Í D E N Í | Web | 20. února 2012 v 18:25 | Reagovat

Kam se hlásíš na školu ?

2 Alix Alix | Web | 21. února 2012 v 12:16 | Reagovat

Jé, tak to mě mrzí. Ale už jen jedno pololetí a jsi venku. Já se taky těšila,až vypadnu ze základky konečně ven. Ještě že už jsem na Gymplu.:)
a k té holce ze školky. cítila bych se úplně stejně.. vůbec bych nevěděla, o čem se s ní bavit.

3 Lauralex Lauralex | Web | 21. února 2012 v 17:08 | Reagovat

Hele hele, já jsem taky šprt (říkají).
Kollárovka, Kolllárovka! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama