Kdo na jiné se obrací, tomu se svět kymácí. Kdo o sebe se opírá, tomu se svět otvírá.

25. února 2012 v 16:10 | Dennie |  writing

Pěkné odpoledne.
Jak se máte? Já tak nějak smíšeně - jsem ráda, že už je víkend, ale ten za chvíli zase končí a budu muset do tý hrozný školy, takže..:) Fakt mě to tam štve. Takže, ta holka, o které jsem psala v posledním článku, si na mě našla zase něco. Prej že si vycpávám prsa. Ve třídě to tam řikala těm svým kamarádkám, že prej se mi za to strašně směje a takový. Už měla komentáře předtim, ale ne aby to řekla přímo mě. Takhle si myslí že je hrozně drsná když je takovýma řečma baví, ale drsná by pro mě byla, kdyby přišla za mnou a řekla mi to do očí. Tak mimochodem - nikdy bych něco takovýho neudělala, nevím, co pořád maj. Žádný z nich jsem nikdy nic neudělala, jestli to dělaj proto, že jim "beru" K., protože je beze mě normální, tak to pardon, ona se rozhodla, s kým se bude bavit. Nejlepší bylo, jak tam všechny seděly u stolu a koukaly na mě.. Holky, že vám neni z vás samotných blbě. Tak je mám větší než vy, no. Sežerete mě za to? Já o tom nerozhodovala, ani vy. A hlavně, že jedný z nich "narostly" přes noc. Na to jsme tam čuměli všichni. To je ale v pořádku. Když je to u kamarádů, tak je to oukej, ale když je to u jiných, tak je to špatně. Jak jinak taky, žejo. No a potom tam jsou ty dementní kluci z osmičky, který na nás s K. pořád čuměj, a když něco chtěj, tak to neřeknou na rovinu. Radši kolem vás 35435x projdou a koukaj. Furt koukaj. Včera z nich vypadlo něco, abych si je zítra (takže dneska) vycpala o 2 centimetry míň. Nevím, co čekali, že udělám nebo řeknu. Nevím, co všichni čekaj, že udělám. Klidně bych si je dneska mohla vycpat o 2 centimetry víc, protože jim to může být jedno - dneska mě přece neuviděj. Ale nějakej blbej pocit z toho všeho? Ne, není přece důvod. Akorát jsou docela o nervy ty pohledy, co tam vlastně mám. Nechápu je, doufám, že si brzo najdou něco lepšího a nechaj mě bejt.
Joo, nesnáším to tam a nestydím se za to, ale když jsem to vydržela doteď, vydržím to ještě ty 4 měsíce. Přihlášky jsem ještě neposlala, protože nám je všem vytiskli blbě, asi tam neumí s počítačem nebo co - vůbec tam nebyla naše adresa a vlastně jsme se všichni hlásili někam, kde je talentová zkouška. Takže to vyřídím během příštího týdne.

Nandali mi rovnátka dolu, je to pěkně dementní, ale nestěžuju si. Protože to za to fakt stojí.

Moje dietka? Celkem to jde, ale nevím, kolik jsem zhubla, protože nám jaksi nefunguje váha, ale moc to nebude. Cvičení taky jde, už to není tak hrozný jako na začátku, ve středu končím 1 level, potom ještě další dva, to bude asi už horší (o hodně horší...) ale věřím si, jelikož za ty výsledky to podle mě fakt stojí. A na to, že nemám denně nějaký sladkosti, jsem si už zvykla. Zjistila jsem totiž, že se bez toho dá existovat :D


Nooo, víkend? Asi nic, nějaký relaxování, učení a tak. Ale je to víkend. To mi úplně stačí.

Přidám ještě fotky - jediné new in jsou kalhoty na spaní (F&F) a na další fotce je prstýnek, který jsem dostala od tety, ale ještě jsem vám ho neukazovala. Nosím ho ráda, hrozně se mi líbí.


Bye,
D.
 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 25. února 2012 v 20:37 | Reagovat

Článek o prsou, dobrý no. :D

2 Myshut Myshut | Web | 26. února 2012 v 0:32 | Reagovat

ta obálka te tvé knihy mě nepřestává fascinovat,co teprve obsah..))
to je mi líto jaký máš 'vztah' s těma holkama.jsou ubohé,když se všechny otočí proti jedné.

hezký lak;ú;)

3 Samantha Samantha | Web | 27. února 2012 v 18:14 | Reagovat

vykašli se na ty holky, záviděj ti. Jsi o 10000000000000000000000000000000000000% lepší než ony dohromady!!!
-nechceš být třeba affs?:) na tvůj blog chodím už dlouho a moc se mi tady líbí..;))

4 Alix Alix | Web | 2. března 2012 v 11:13 | Reagovat

ten prstýnek je moc hezký.:) to je zlato že? to já na špercích nějak nepreferuji,ale tento je opravdu pěkný.:)
jinak, na ty holky se vyprdni. nech si myslí své, ty jsi ta,která zná pravdu. něco ti tu povím,je to krásně řečeno a mě to vždy při pomluvách pomáhá:

dokud tě pomlouvají, dokud ti házejí klacky pod nohy, buď pyšná, je to důkaz, že jsi dobrá, že jim ležíš v žaludku, neboť oni nedokážou to, co ty. Má to být důkaz-nakopnutí do další činnosti. Až se o tobě nebude mluvit, až se na tebe budou všichni usmívat, pak věř, že bude zle, neboť už nebudeš jejich konkurence, nebudeš NIKDO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama