Přítel je ten, kdo je k někomu připoután nákloností a úctou. Pravý přítel člověku pomůže, aby se jeho myšlenky zaměřovaly na správné věci. Hmotné věci často během doby ztrácejí cenu, ale pravé přátelství se postupem doby upevňuje a roste.

24. ledna 2012 v 18:56 | Dennie |  writing

Ahoj.
Tak zase píšu, no. Kdy se ozvu zase, to netuším, ale nebudu se "snažit sem napsat". Prostě až budu mít chuť.
Tak ona ta sobota nebyla úplně nejlepší, no. Matka nakonec přijela a oznámila mi, že v pondělí - tedy včera - jdeme s bráchou před rozvodový soud. Takže večer nanic a neděle taky nic moc. Docela jsem se bála. Nakonec to dopadlo prostě nějak. Něco jsem tam řekla, ale samozřejmě jsem tam pobrekávala jako vždycky, když mám o tom mluvit. Nejvíc mi tam vadila ženská ze sociálky, která mě tam dost rozptylovala. Celou dobu si dělala nehty, koukala všude kolem a pak vypálila nějakou suprovou otázku. Aspoň že ta paní soudkyně byla hrozně hodná. Doufám, že už tam nebudu muset. Potom mě táta vzal do cukrárny na můj oblíbený plněný čokoládový banánek a latte macchiato. Ono fakt někdy pomůže, když se nacpete sladkým. Odpoledne jsem tiskla něco nového na nástěnku a to bylo vlastně všechno, co by vás mohlo zajímat.
A ve škole v pondělí to taky stálo za prd. Už abych dostala to, co začne novou etapu - potvrzení o přijetí na střední, budu nejšťastnější. Protože ty krávy a volové mě tam fakt štvou. Nemám je ráda. Jenom někoho. Takže většinu ne. Půjdu na olympiádu z němčiny a přírodopisu, takže chodíme místo jiných hodin za učitelkou a děláme přírodopis. Kašlu na to, protože mě to nebaví, ale jednička se hodí. Dneska jsme jí tam namalovaly s holkama na tabuli, sranda byla.. Jelikož prostě její DCSHOESUSA a Prestige :D A neustálé dohadování, jestli se její manžel jmenuje Hodek nebo Hodka.
K. mě štve. Takže já se po týdnu vrátím a ona si jde za tím pobliónem A., a nebo prostě za někým. Dobře no. Jak chceš.
Dneska ve škole zase na zabití, ale hold s těma kreténama musím ještě pár měsíců vydržet. Dozvěděla jsem se, co mám na vysvědčení, ale protože moje Lauralex se těší, až zmizí články s tématem vysvědčení (u mě by to byl odstavec nebo 2 věty, ale stejně), tak se o tom moc zmiňovat nebudu a řeknu jen, že jsem spokojená (:
Na těláku jsem necvičila, takže jsme si s T. zase pokecaly. Hlavně o jedné spolužačce, která pořád smrdí. Všichni se před ní schválně bavěj, že "tady něco smrdí", a ona buď řekne, že to cítí taky a nebo že to budou ty dresy. Asi se složíme na sprcháč, deodorant, nebo prostě něco.
Potom jsem si konečně jela pro ten svůj Lush - jeden výrobek, ale já se brzy vrátím! O spokojenosti zatím nic, protože jsem to ještě nezkoušela, ale dole máte fotky. Vypadá to menší a nechutný, ale nesmrdí to vůbec po rybině nebo tak :D Podle mě je to vůně moře s tou vůní jako modrý krém Nivea. Ale myslím, že budu spokojená.
O tom klukovi, který mě "velice nenápadně" pozoroval v buse - znáte kluky - a pak pospíchal na tramvaj, radši nic :D Ale ošklivej nebyl.
The perks of being a wallflower je objednaná, měla by přijít někdy příští týden.
Kdybych už nenapsala, tak si užijte víkend.
A buďte šťastní!
Vaše D.

Chci tam hned! 


Komentáře

1 Myshut Myshut | Web | 26. ledna 2012 v 20:05 | Reagovat

kamarádčiny rodiče přemýšleli o rozvodu,ale nějak se shodli na tom(ikdyž už se tak půl roku intenzivně hádali),že se rozvedou až bude mladší dceři 18(kamarádka je ta starší).ted uz pres rok zijí odděleně.každý ve své vile na druhém konci města.kamarádce to vyhovuje
..ale přeci je mi tě líto:/

2 Myshut Myshut | Web | 26. ledna 2012 v 20:06 | Reagovat

jinak máš úúžasnou klíčenku.mám jen s anglickou vlajkou,chtělo by to něco spešl.
a Lush mám hrozně moc ráda:))

3 Nessie Nessie | Web | 28. ledna 2012 v 21:42 | Reagovat

jeee,krásná klíčenka! a moc Ti to na té fotce sluší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama