Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeho je žít naplno a s radostí? Teď jsem zavřený v rakvi a je příliš pozdě vrátit se zpátky a prokazovat odvahu, kterou jsem neměl.

6. ledna 2012 v 18:51 | Dennie |  writing

Ahoj.
Nevím, proč jsem si myslela, že dnešek bude lepší, ale díkybohu za to, že to je tak, jak to je. Matku jsem dneska neviděla, z čehož mám největší radost a doufala jsem v to. Vím, že jsem psala, že bych si to s ní chtěla zlepšit, ale ona je tak strašně ubohá, a to já nezměním. Šla jsem k babičce, ne záměrně, potřebovala něco koupit, a zůstala jsem tam do té doby, dokud jsem neusoudila, že by tady už nemusela být. A trefila jsem se. Teda ten problém s tramvají taky mohl dopadnout jinak, ale co. Na zastávce před kterou vystupuju se s ní něco stalo. Pár minut jsem to vydržela a potom mě to už přestalo bavit a domů jsem to neměla zas tak daleko, tak jsem vystoupila. V tom okamžiku, kdy jsem vystoupila, se problém vyřešil a tramvaj se rozjela. A ještě se na mě podívala nějaká ženská vzadu, co byla fakt nechutná - neupravená, hnusná, ale podle jejích řečiček velice "chytrá", která tam měla stejně úděsnou kamarádku, ale ta vypadala sympatičtěji a nějakého kamaráda, který mluvil jak gay - pohledem "haha, holčičko, jsi blbá, že jsi vystoupila, haha". Brrr, ta byla tak hnusná.. Nikdy nechci být hnusná zase až tak. Vlastně, když se teď dívám na ten xicht forever alone, ona vypadala podobně. Jinak - ten obrázek je odfláklý, možná to někdy opravím a dokreslím další xichty. Jo, Verunko, pardon Lauralex, cereálník!
Co ve škole? Bú. Nic. Ale sranda byla. Páč ty dvojčata z osmičky jsou obě tak hrozně vtipný a mentální (to asi tak bývá, když jste dvojčata) a my se jim smějeme! Ty kluci by se mohli ostříhat, ale té vtipnosti, kterou na nich vidíme my, se už asi nezbaví. Aspoň že ten jejich kámoš má vlasy normální, a ne jak někde v pralese.
Zjistila jsem, že jeden kluk je docela fajn :) Nerada bych to zakřikla, ale je prostě fajn!:D Nehledejte v tom nic vedlejšího :) Protože to už je asi za náma.
Myslíte, že je dobré, když někoho spřátelí nenávist proti někomu? Já si myslím že ne. Protože právě proto jsou teď holky, které se ještě před měsícem nesnášely, nejlepší kamarádky. Budu se vám to snažit vysvětlit nějak srozumitelně - byly dvě holky. Byly nejlepší kamarádky. Ale ta jedna něco provedla té druhé a dalším lidem, tak se ta jedna na ní vykašlala a skamarádila se s holkami, kterým taky něco udělala a cítí k ní to stejné. Takže 3 proti 1. Kapiš to? No, a ta jedna je teď sama, nikdo ze třídy se s ní nebaví. Víte, jaký je to pocit, když se snažíte být neviditelní, ale spolužáci vás otravují, nadávají vám a nenechají vás být? Takhle se totiž musí cítit ona. A ne, neni mi jí líto. Protože je to ta holka, o které jsem před xxx týdny psala, že jí nesnáším :) A vlastně nevím, proč bych se s ní vlastně měla bavit, když jsem se s ní nebavila nikdy a nikdy nebudu.
Včera to bylo vlastně hodně podobné. Dostala jsem nějaké jedničky (dneska taky:D) a prostě si nestěžuju. Akorát večer byl divný. Koukala jsem na PLL a musím říct, že hodně napínavé!:) A těch 45 minut nebo jak dlouho to trvá mi přišlo jako hodiny. Takže jsem sebou pak práskla do postele a čau.
O víkendu budu hlavně uklízet a dělat věci do školy. Taky si zítra odpoledne asi půjdeme s tátou zaplavat, uvidím, jak se mi bude chtít, ale asi jo, mohla bych trochu rozhejbat ten svůj OTP (=ochranný tukový pstenec).Taky bych si konečně mohla v těch všech papírech co mám o středních nějakou najít, protože budou jen 2 přihlášky místo 3, docela se mi ulevilo, nevím, kde bych vzala ještě tu třetí.
Teďka se půjdu vykoupat a potom Vyprávěj!:)
To je zas článek na pár dní, takže tak v neděli - pondělí se mnou počítejte!
A teď už to moje "umění".
Krásný víkend!
X


 


Komentáře

1 Nessie Nessie | Web | 7. ledna 2012 v 17:30 | Reagovat

ty obrázky :DD hééj ale já bych z té tramvaje vystoupila taky,takže co.:D

2 Lauralex Lauralex | Web | 8. ledna 2012 v 18:26 | Reagovat

CEREÁLNÍK!! :'DDDDDDDDDDDDDDDDD Jooo! :DDD

3 Baru.u Baru.u | Web | 10. ledna 2012 v 16:29 | Reagovat

nejlepší obrázek forever alone :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama