Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, doví se o jejich existenci.

2. ledna 2012 v 18:45 | Dennie

Ahoj.
První článek 2012 na blogu! Už jsem stačila změnit i design, protože ten autobus se mi už nepozdával.
Ale vraťme se k Silvestru!:) Děkuju za komentáře u článku ze soboty. A jak jste ho vlastně oslavili? Já trošku víc mimo mé očekávání, měl to být skvělý, úžasný večer, ale přijeli jsme a S. byla nemocná :( Bylo mi jí chudinky hrozně líto. Takže jsem jí celý večer dělala společnost a rozveselovala ji :) Ale užila jsem si to i tak, protože jsme se smály stejně, jako kdyby jí nic nebylo. Koukaly jsme na telku, hlavně na Partičku, ta byla skvělá! Celý večer jsem si také psala s holkama, takže super :) No a pak přípitek, petardy a šlo se spát:D Nějaká ochutnávka fotek dole.
Nemůžu se dočkat 14. ledna, kdy odjíždíme na hory!! Konečně :) Teda doufám, že tam napadne do té doby nějaký sníh. Hodilo by se to ;D
Včera jsem se trochu koukla na angličtinu, ale fakt jen trošku :D A jinak nic.
Dneska jsem vstávala v půl jedné, to je asi můj rekord :D A ani mi to nějak nevadilo. Rovnou jsem si uvařila oběd - puding, který se nepovedl, takže vznikla pudinková kaše, no nevadí. Čekala jsem, že zavolá táta jako obvykle, jestli nemám na něco chuť - většinou říkám, že nemám, ale dneska bych si poručila pizzu. Pořád mám na ní chuť, takže si jí buď koupim sama (to bude za dlouho...) a nebo počkám na telefonát, až budu zase někdy sama doma.
Zítra do školy, určitě se taky těšíte, žejo? Já to věděla. My máme i odpoledku, tělocvik, to asi umřu hned první den. Pak máme taky test, možná mě vyzkouší z trapnýho dějepisu, který vůbec neumím, ale neva..
Budu končit! Radši.
Pa,

 


Komentáře

1 Nessie Nessie | Web | 2. ledna 2012 v 19:33 | Reagovat

ten Logan je tak ťuťuu! stejně i pes na fotce!:DD

2 Deedeee Deedeee | Web | 3. ledna 2012 v 14:20 | Reagovat

14.1. taky jedu na hory:D kam jedeš?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama