Šťastný Nový rok 2012 aneb ohlédnutí za rokem 2011

31. prosince 2011 v 17:00 | Dennie |  me
Jo, pokud tohle nechcete číst - nevím ještě, jak to udělám dlouhé - tak vám rovnou přeju hepy ňu jír a můžete odejít. Tenhle článek slouží hlavně pro mě, nenutím vás to číst.

Ten hluboce nenáviděný rok 2011.. jsem ráda, že už končí. Ale to vy víte, protože jsem to tady psala už několikrát. Opravdu popravdě můžu říct, že to byl nejhorší rok, který pamatuju. Ale to taky víte. Četli jste to tady pořád. Teď bych to asi nějak rozebrala a potom bych se vrhla na ten budoucí rok, od kterého popravdě očekávám hodně a je klidně možné, že bych mohla být zklamaná.. Ne mohla, já určitě budu, ale teď na to nechci moc myslet :D

Takže, mami. Já se ti na jednu stranu omlouvám. Ale co jsem měla dělat jiného? Buď to nechat být, což opravdu nešlo a bylo by to ještě težší než to, co jsem vybrala - a já si vybrala nenávidět tě. Na jednu stranu tě fakt nenávidím, nikdy ti to nezapomenu, nikdy ti to neodpustím. Ale stejně bych si ten vztah s tebou chtěla zlepšit. Moc bych o to stála. A budu se snažit, aby nám to vyšlo i přes všechny ty věci okolo.. Pořád si máma.

Už se vracím zase k tomu, jak to byl strašný rok a proto bych chtěla poděkovat všem, se kterými jsem se tady na tom světě cítila zase dobře: Simonka, Karolínka a druhá Kája. Ale extra bych chtěla poděkovat hlavně těm prvním dvoum, se kterýma to bylo fakt úžasný a děkuju za to, že je mám. A s druhou Karolínkou jen první půlku roku, protože se teď hrozně změnila a mě to mrzí, ale pořád bude kamarádka.. I když ona to tak už možná nevidí a ani necítí.. Ale nikdy nezapomenu.

Jsem ráda, že tenhle rok můžu zakončit a hodit za hlavu s tou nejlepší, Simonkou. Byla pro mě velkou oporou, viděly jsme se často a vždycky jsme si to užily. Mám jí nehorázně ráda a ona to ví. Doufám, že to takhle půjde dál ještě hodně dlouho, to, co jsme si naplánovaly že nám vyjde a že spolu budeme šťastné jako letos a vlastně všechny ty další roky.

Ještě bych chtěla něco napsat Verunce - promiň, teda Lauralex, ty víš. Jsi skvělá holka a pro nás dvě si nemůžu přát nic jiného, než abysme se konečně potkaly, protože já věřím, že si budeme rozumět stejně jako přes internet. Jsem ráda, že jsem dostala tu šanci tě poznat. Že jsme si hodně podobné a taky ti něco přeju - aby se tvé FA příští rok změnilo. A když ne, tak abys byla šťastná i alone. MÁM TĚ RÁDA.

Zakončila bych to. Teda ten nepovedený rok zakončí až odbití hodin, ohňostroj a přípitek s těmi, které mám ráda, ale tyhle moje splíny. Nevím, jaký to pro vás byl rok, ale ať už byl jakýkoliv, 2012 bude pro nás všechny určitě skvělý a musíme v to doufat.. Pokračování tohohle odstavečku najdete úplně na konci článku :D

Kéž by nás překvapil. Příjemně. A všechny. I když by mi nic nevyšlo, pořád to bude rok, kdy mi bude 15 a přejdu na střední. Snad tu budu mít nadále ty své holky a možná k nim nějaká ještě přibude..? A vlastně celkově bych si přála poznat nový, fajn lidi. Copak si pro nás tenhle rok asi nachystá? Nechme se překvapit :)

Konec světa 21.12. 2012. Konec světa podle mého určitě nebude, ale třeba něco bude. Nějaká změna, ať už jakákoliv - třeba v lidech. Prý se má lidstvo posunout dopředu nebo tak něco. A třeba taky nebude nic, žejo. Kvůli tomu zvláštnímu uspořádání planet bude magie určitě cítit všude kolem. Ježiš, tohle vypadá, že než jsem tohle začala psát, tak jsem si pořádně z něčeho popotáhla.. Tak to neni, ale zvláštní to bude určitě. Však uvidíme.

Co bych tenhle rok chtěla.. Nejradši bych napsala nic, ale já fakt pár věcí chci. Něco jsem už napsala - aby to bylo s holčinama pořád takové, jako je to teď. Dále by nevadila láska, ale ta má hodně podob, takže to upřesním - nějaký kluk by se hodil. Aby byl krásný, vtipný, galantní a bla bla.. ne. Protože dokonalý kluk neexistuje a já budu ráda, když se vůbec někdo najde, žejo. Pusa by taky nevadila, ale když nic nebude tenhle rok, tak třeba příští :D Vždycky přece můžu zajít za tátou, obejmout ho a tu pusu dát jemu.

K tomuhle bych vám chtěla ještě ukázat úplnou blbost, kterou vypustila moje 13letá pusinka minulý rok:
Haha, musím tě zklamat 13letá Denisko, protože ona žádná láska nepřišla a k tobě už vůbec ne. Přišlo něco jako líbí se mi, ale jen z tvé strany, ne z té druhé. I když, možná to byl specifický druh lásky.

K tomu bych chtěla říct, že toho onoho, nikdy jsem sem nepsala jméno, ani písmenko, nic prostě, už nikdy neuvidím. Občas ho vídám ve snech, ale asi už nikdy ho nepotkám ve skutečnosti a ani o to nestojím.

To jen taková vložka, abyste se měli čemu zasmát.

Další věc - určitě cestování. Příští rok pojedu poprvé do Chorvatska - jo, vím, že tam se jezdí asi nejčastěji, ale já tam nikdy nebyla a těším se moc. Pokud se podívám i na nějaká další místa, nebudu proti.. ale to není moc pravděpodobné (:

Celou rodinu pohromadě už asi nikdy mít nebudu a ani si to nepřeju, radši si přeju, aby se to nějak urovalo, aby to tak jak chci (takže zůstat s tátou, z toho jsem nepolevila a asi už nepolevím...) a prostě aby se to urovnalo, no..

A kdo by nechtěl úspěch? Záleží na tom, v čem. Já bych se ráda dostala na tu mojí vysněnou školu a zůstala tam až do maturity :D To budu považovat za úspěch, to, že mě tam přijmou, bude jen takový poloviční úspěch. No a úspěch v té lásce.. to si radši nebudu přát a nechám to náhodě.

A zdraví? To se hodí vždycky :)

A opět to samé znova. K tomu už nemám co psát, ale určitě vám to přijde dlouhé, takže se podívejte na obrázky. Pod perexem už najdete konec, ale taky s pár obrázkama :DDoufám, že se vám poslední článek roku líbil (pokud jste to teda přečetli - takže ne).

Abych se vrátila k tomu, co jsem měla dopsat, a už se blížím ke konci - užijte si to dneska, jak nejvíc můžete. Oslavte to po svém, ale hlavně to oslavte. Bavte se! A ať už proudem teče cokoliv, prostě běžte a užívejte si to.

Přichází čas na to, abych to už fakt ukončila a pořádně vám popřála Šťastný Nový rok 2012! Doufám, že jste si během čtení článku uvědomili, co byste asi tak do toho roku chtěli, tak vám přeju, ať vám to vyjde! A pokud jste si neuvědomili nic, tak vám přeju klasiku - hodně zdraví, štěstí, lásky bla bla.. Fakt se nad tím zkuste zamyslet. Je to váš život (:

Užijte si přípitek, ať vaše oslavy pokračují až do rána, mějte krásný ohňostroj.. vážně už nevím co bych vám na to mohla říct, protože už jsem řekla snad všechno :) Jo, ještě hodně štěstí v blogování těm, kteří blogují :D Což jste tady asi všichni.

Ještě bych vám řekla jednu historku z minulého Silvestra. Nějak jsem se nudila a hledala jsem různě na netu, až jsem našla nějakou stránku s vrahy z Československa (už jí nemůžu najít :D) a teď jsem si to tak pročítala. Byly tam fotky z vyšetřování, takže samotná hlava, odřezané kousky těla a tak. Potom jsem šla večeřet, nějaký špíz nebo co to bylo, a vůbec jsem nemohla jíst, protože jsem před sebou měla ty fotky. Takže pokud se nějak chystáte jíst, tak dobrou chuť.

A pokud se nudíte, podívejte se na tohle video a na další, které má tenhle kluk na kanálu :DDDD
Tohle video od 1:03 :DDDD


Prostě něco takového :D

U posledního letošního článku se s Vámi loučí
Dennie.
 


Komentáře

1 Nessie Nessie | Web | 31. prosince 2011 v 21:01 | Reagovat

jé, to je hezký článek.:) já doufám, že příští rok bude daleko lepší, ve všech ohledech.;) přeji ti krásný Nový rok!:)

2 Lauralex Lauralex | Web | 1. ledna 2012 v 16:39 | Reagovat

Tobě to asi dělá radost, že mě rozbrečíš, viď? KRASOMILO, sakra!! Já bych to tady rozebrala na hódně dlouho, ale radši ne, prostě ti jenom děkuju za všechno. Souhlasím s tebou a MÁM TĚ RÁDA (FA se nezmění, nebuď naivní ..)! :)))

P.S. článek jsem přečetla celej, ale jaksi nevim, co ještě říct. Už všechno, co bych řekla, víš.
Jo, a asi se nepotkáme, protože já po těch zkouškách budu fakt delete. :DDD

3 Myshut Myshut | Web | 1. ledna 2012 v 18:45 | Reagovat

2011..já jsem tím rokem jen proplula a ani jsem se nerozhlédla kolem sebe.až na pár stresujících věcí se nic nedělo.doufám,že 2012 bude o hodně zábavnější a živější.
zatraceně.celej ten loňskej rok jsem propásla(asi jsem se až dneska vzbudila,ale opravdu).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama