Necítím se povinen věřit, že stejný Bůh, který nás obdařil citem, rozumem a intelektem, po nás chce, abychom se zřekli jejich používání.

22. prosince 2011 v 17:35 | Dennie |  writing

Ahoj!
Píšu až po 4 dnech, ne že by nebyl čas, ale spíš ta správná nálada. Vůbec mi nepřišlo, že je nějaký vánoční čas, nebo dokonce nějaká vánoční atmosféra? To mi přijde až teď, když už je postavený stromek a už máme jakž-takž ozdobený byt. Když matka neodvezla ty ozdoby, které jsem měla vždycky v pokoji, tak mi je snad vyndá, abych si to tady mohla nějak vyzdobit, no.. Na Štědrý den matka pryč, nic lepšího se mi asi nemohlo stát. Za babičkou jedu až 25. dopoledne a navečer hned odjedu, není důvod, proč tam zůstat až do 26.. Ale ještě k tomu Štědrému dni :) Bude to jako vždycky, akorát brácha pak odjede za matkou. Půjdeme na hřbitov, za babičkou, potom budeme chystat, pak se najíme, rozdáme dárky a půjdeme asi na Půlnoční. Až teprve teď se začínám těšit. Ale hlavně jsem ráda, že už jsou prázdniny!!!
Pondělí si ani tak moc nepamatuju. Bylo to dlouhý, a asi se ani nic moc nedělo. V úterý výlet do Německa, nemám k tomu moc co říct, protože jsem tam byla už potřetí, ale za rok se domluvíme s K., že bysme ještě jely.. Protože je to tam fajn. Koupila jsem si tu kosmetiku - řasenku (ta je dobrá), lesk na rty (normální) a pak ty laky, takový tmavě fialový a červenoranžový - myslela jsem si, jakou jsem neudělala koupi, ty barvy jsou moc hezké, ale jdou strašně blbě dolů. Takže musím být hodně přesná a nezabarvit tu kůžičku okolo. A tu rtěnku nemám, jelikož Rimmel London tam vůbec nevedli. A pak ještě takový různý věci jsem nakoupila. Nic z wishlistu z H&M se nekonalo, protože se mi tam nic nelíbilo. Ale tak nevadí :) V aquaparku to bylo taky dobré, kdyby tam nebyli úchylní vojáci, kteří vás tam očumovali a "nenápadně" se motali kolem vás.. Fakt mi z nich bylo na blití.
Ve středu jsem ve škole fakt usínala. Když nám tam něco pouštěli, nebo když nás nechávali bejt. Byla jsem ráda, že jsem konečně mohla domů. Potom jsem šla babičce ještě pomoct s cukrovím a ozdobily jsme jí vánočně byt.
Dneska besídka - dostala jsem krásné dárky od K., možná to vyfotím dohromady s dalšími dárky, tedy jestli dostanu ten hlavní dárek - foťák :) Potom měli šesťáci takovou bojovku, že museli přinutit učitelku tělocviku udělat 10 dřepů, donutit říďu zazpívat nějakou vánoční písničku nebo říct básničku a tak :D Byli jsme jejich dozor, my s K. jsme dostaly takový trošku dementní holčičky, ale ten zbytek nebyl asi o nic lepší. Potom jsme spolu jely ještě pro nějaké dárky a do KFC. Potom jsem žehlila, zítra ještě budu něco uklízet, zdobit pokoj a tak.. Nejvtipnější jsou kousky větviček, které táta zavěsil na záclonu :DDDD
Nevíte, jestli o Vánocích budou dávat Sám doma? Bylo by to nemilé, kdyby nedávali.
Nevím, jestli napíšu do Štědrého dne, už asi ne. Chtěla bych Vám popřát krásné Vánoce a prožití svátků v klidu a míru. Ať jste spokojení z dárků.
 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 22. prosince 2011 v 21:23 | Reagovat

Je to hezký, že si dáváte dárky a vůbec, že máte jedna druhou. Já mám prd.
Sám doma by měl bejt, jestli jsem viděla dobře v programu, ale nevim kdy. A jestli ne, tak ne no. :D
Že nestihneš napsat do Štědrého dne? Já myslim, že budem na příjmu. :D :) AVE, Krasomilo! ♥

2 Nessie Nessie | Web | 23. prosince 2011 v 18:54 | Reagovat

já nikdy nebyla za hranicemi ČR, tudíž by mi ani nevadilo jet do Německa.:) jinak, děkuju, taky Ti přeju krásné Vánoce.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama