Ve svém osobním dramatu hraje každý hlavní roli. Nad oponou je napsáno: "Já sobě."

1. listopadu 2011 v 19:57 | Dennie |  writing

Čauky.
Ani nevím, proč píšu, neměla jsem to v plánu (: Ale snad se to během článku nějak dovíme.
Já jsem vlastně naposledy psala o víkendu. Takže neděle byla dobrá, celý den jsem koukala na TBBT IV. řadu, teď jsem nějak u 20. dílu a hodlám pokračovat. Taky jsem se učila - chemii umím, ale ta matika.. Koukla jsem se na to, ale pak mi došlo, že se to nenaučím, že to prostě musím pochopit. A to neproběhlo ani v pondělí, takže dnešní test = katastrofa. Ani to nechci vidět. Vypočítané mám 4 příklady z 9, a ještě blbě. Jenže ono to každému vyšlo jinak, ale někdo to stejně musí mít správně. Já to nebudu. Takže další pětka, to už bude druhá, haha. Prolezu já vůbec z tý matiky? Ale zase si řikám, že mi ve škole jdou jiný věci. Teď na to ale nebudu myslet, budu, ale až uvidím tu velkou pětku v žákovský (naštěstí tahle učitelka dělá i velký jedničky).
Včera se mi do tý psychárny vůbec nechtělo (to ani dneska), kdybych se nebála, tak zatáhnu. Budu zatahovat až na konci roku, kdy to bude už každýmu jedno. Taky se tam nic moc nedělo, vlastně furt to stejné.
Dneska hnusná informatika - umíte psát všemi deseti? Já si ty písmena píšu jak chci ;D A ne jak to má být. A nezájem. V češtině jsme dělali zase něco nového, ale nechápu to.. Někdy mě napadá, že jsem fakt beznadějný případ. Mojí silnou stránkou v češtině je pravopis. Potom angličtina, to dobrý. Matika no comment a z dějepisu mám jedničku, takže alespoň jeden předmět nevypadá zase až tak ztraceně.
Po škole jsem se učila fyziku, jedla Milku a pila Monstera. Kdo bude tlustý? Já. Jestli už teda nejsem (čti = jsem).
Dneska jsem si do školy nevyžehlila vlasy a udělala jsem si culík, ne proto, že bych nestíhala, zcela záměrně, proč vám to píšu; on se líbil jedné spolužačce. No, možná po ránu ještě vypadal dobře, ale vždycky když jdu domů, tak vidím svůj odraz ve dveřích a vždy se leknu, jestli jsem takhle vypadala celý den. A taky mi jeden kluk řekl, že mi to sluší. Asi proto vám píšu - aby jste věděli, že mi někdo řiká, že mi to sluší a že se mu na mě něco líbí. Ten kluk je ale kamarád, nebudu vám řikat, jestli se mi líbí nebo ne, protože já vlastně ani nevím a je mi to jedno, protože je to kamarád. Každopádně mi pak stejně došlo, že jsem asi vypadala hrozně. Měla jsem tričko, které moc nenosím, a mikinu, kterou taky nenosím a asi jí ani normálně už nosit nebudu, plus ten culík - docela si troufám. No nic, zítra je středa - košilový den. Ne každá středa, ale většinou nosím ve středu na jeden den košili. Taky se zítra budu učit a asi žehlit, to se těším, no. Fakt mě to nebaví. Ale snažím se a žehlím s láskou. Haha.
No a taky mi jedna mladší holčina nakreslila obrázek. Ten si schovám. A taky je hrozně fajn; K., ale i ten obrázek.
Bye bye sweethearts,
satanáš Dennie.Satanáš 2

Joke na druhou

Já vím, že je to děsně vyfocený a možná ani není poznat že je to v Praze, ale to město mám už navždy v sobě.

 


Komentáře

1 Dominica Dominica | Web | 1. listopadu 2011 v 20:31 | Reagovat

Kéž by byl poslední citát pravdivý....

2 Lauralex Lauralex | Web | 1. listopadu 2011 v 21:09 | Reagovat

Co berete v matice?
To je asi príma, když ti někdo řekne, že ti to sluší ...

3 Syndey Syndey | Web | 2. listopadu 2011 v 8:24 | Reagovat

Tu Skittles vodku už jsem na ně+jakým obrázku viděla .. nepiju, ale ty barvy se mi líbijou a klidně bych jí aji ochutnala :D Jinak moje láska k žehlení je asi úplně stejná :D Taky jsem se dívala hodně na TBBT (teda spíš tak asi před půl rokem) a psala jsem si, který díly jsem už viděla :D no a co se nestalo :D papír zmizel :D teď už žiju HIMYM, už jenom pár dílů a taky budu mít všechno :D když ze Simpsonů už jasem viděla všechny díly ♥ :D A držím palce s tou matikou ;)

4 Alix Alix | Web | 2. listopadu 2011 v 20:56 | Reagovat

Psaní všema deseti jsem kdysi zkoušela a vůůbec mi to nejde,takže dávám na moji klasiku, že píšu na levé ruce ukazováčkem, a na pravé ukazováčkem,fakáčem a to je asi vše, dřív jsem psala jen ukazováčka už to přidávám :D
Já jsem na oblečení a celkově toho jak vypadám jako počasí. Jednou si dám záležet na tom, co si dám, jak se učešu, jaký doplňky k tomu, jak se namaluju..a jindy, vyhrabu něco ze skříně,udělám culík, naplácám na sebe mejkap a jdeme.
ale jestli si měla culík a lidé ti to chválili,asi na tom něco bude ne?:)
měj se:*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama