Daruj mi křídla, můj milý anděli, chci s tebou do nebe, o ráj se podělit. Daruj mi víru, chci blíže k nebesům, už ztrácím sílu.

30. listopadu 2011 v 18:15 | Dennie |  writing
Ahoj.
Hu-uuu, středa. Jo, nepsala sem, pořád to odkládám, až teda napíšu. Musíte mít určitě radost.
Tak poslední den listopadu se moc nepovedl. Vlastně ono celý ty tři dny nic moc, hlavně ve škole. Nejde o známky, ale o spolužáky.. Že já tam vůbec lezu. No, tak se jim nelíbim, tak ať na mě nečuměj a nepomlouvaj. Naše třída je na tohle fakt hrozná - samý pomluvy a urážky, nikdo nedělá nic jinýho. Ve zkratce asi takhle - prostě nejsme kolektiv. Chovají se jako hovada, fakt. Hlavně kluci. Už vím, jak se cítí oběť šikany. Nedivím se, že ty děti nechtějí chodit do školy, já bych taky nechtěla. Ona je to strašná sranda, haha. Směje se jen ten dotyčný (no... nemyslím, že k něčemu je, když se tomu nejdřív hrozně smějete a až pak se začnete zastávat). Jako zase neříkám, že se ničemu nesměju, ale zase ne 4 hodiny vkuse. A těch narážek na mě, který jsem slyšela za tyhle tři dny, to jsem neslyšela snad za celej svůj život. Nejlepší je, že nejdřív tohle, a pak přilezou, jestli mám to a to a jestli pomůžu a nebo se prostě jenom vetřou.. Fakt nevím, na co jsem se těšila, jak jsem psala v neděli. Pravděpodobně na tohle.. Vždyť mě už se o tom i zdá. Asi tam do pátku nevydržím. Ale stejně vás to nezajímá.
Dneska prostě den nanic. Do toho se mi roztrhly nový boty, který nosim 3 dny. O víkendu je jedeme reklamovat, doufám, že seženu jiný, podobný a podobně pohodlný.
Konečně jsem byla v Jelly Belly obchůdku, fantazie. Koupila jsem tam nějaký dárky a i něco pro sebe, mňam!
O škole už nic, protože mi to tam leze čím dál víc na nervy, ale tohle musím zmínit - psala jsem olympiádu z češtiny a ve slohové části bylo téma: Za dveřmi je...(doplň podle sebe). Tak jsem psala o "Za dveřmi je strašidlo". To strašidlo byla moje máma, když ono je to přesný - za dveřmi. Samozřejmě jsem tam nenapsala přesně tohle, vlastně jsem chtěla psát o něčem jiným, co je za dvřeřmi, ale to prostě nešlo, musela jsem. Je to něco mezi vyprávěním a úvahou.
Taky jsem se byla podívat na škole, kam nejvíc chci, ale to vás taky nezajímá, takže - líbí se mi a budu se tam hlásit.
Já už radši jdu.
D
 


Komentáře

1 Dominica Dominica | Web | 30. listopadu 2011 v 20:24 | Reagovat

Kabelku vyfotím...někdy...časem... ;)
Já jsem ve Starbucks ani v Jelly Belly obchudku nikdy nebyla a asi ještě dlouho nebudu :/

To mě mrzí, že máš tak hrozný spolužáky. Jsou to idioti!I :/

Na jakou školu chceš jít? Já jsem právě dneska měla poslední den, kdy jsem mohla podat přihlášku na mojí vysněnou školu, ale nedala jsem si jí tam :´(

2 the lizz. the lizz. | Web | 1. prosince 2011 v 15:08 | Reagovat

je mi to líto s těma spolužákama..taky jsem to tak měla) nejlepší není to ignorovat,ale obrátit to v žert nebo přijít s nějakou mega vtipnou poznámkou,co je úplně odzbrojí!) budou čumět, ty se prostě zasměješ a odejdeš.. funguje to)nejhorší je nechat si srát na hlavu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama