Ticho mě děsí, protože křičí pravdu.

12. října 2011 v 16:57 | Dennie |  writing

Pěkné odpoledne, přeju vám.
Nemívám blbou náladu z počasí. Mně se tohle počasí náhodou docela líbí a pozdává. Většinou mi nevadí déšť. Nevím, mám nějakou divnou náladu. Ale zase ne špatnou, jenom v tom mám zmatek. Vlastně se ani nemám proč mít dobře, víkend bude stát za prd a další víkend až za dlouho.. Radši se půjdu zahrabat do postele.
Včera ve škole akorát tak 1/2 z matiky, z čehož jsem měla radost, dál mám radost z toho, že mám teď ve škole víceméně každý den srandu. Je to fajn, když víte, že se tam aspoň něco děje.. Ježiš, co to tady melu za blbosti. Taky jsem si byla pro tu knížku, mám Dům na páté avenue od Candace Brushnellové, je to autorka Sexu ve městě. Chtěla jsem jí v angličtině, ale ještě jsem si na to netroufla, zatím můžu číst v angličtině možná tak nějaký primitivnosti, takže jsem zvolila radši češtinu. Potom Creme Brulee Macchiato, úplně výborná věc. Máte to na fotce, ale omluvte kvalitu, je to můj úžasnej mobájlfoun, ale vzdám se ho až o narozeninách v červnu. Je to můj miláček, další po 6952052 věcech. Nahoře byla mřížka z karamelu, vlastně čtvrtka toho kafe byla pěna, ale fakt dobrý. Je to můj nový favorit, takže určitě doporučuju.
No dneska ve škole již zmiňovaná sranda, přednáška od řídi jak nemáme mluvit sprostě atd atd...
Zítra jdeme na úřad práce, ale pak se vracíme do školy a je odpoledka a všechno, takže smůla.
Zítra nenapíšu, protože budeme u K. dělat prezentaci na češtinu, v pátek asi taktak stihnu autobus k babičce a z toho super víkendu se ozývat nebudu.
Zdál se mi sen, že taková divná sestra s divným doktorem v nějaký nemocnici dávaj pacientům místo výživy morfin. No, tak já teda už fakt nevim, co se mnou je. Víte jak jsem se bála, když jsem vstávala? Musela jsem si všude porozsvicet.
Já radši jdu, no. Omlouvám se, že z mých článků asi nic pozitivního nepochytíte, protože asi neni co, ale já teď chci pondělí. Jsem blázen, ale chci pondělí. Zase nějaká kravina, co se toho vůbec netýká.
Neberte boží jméno nadarmo (to nám taky říkal oblíbený pan ředitel :DDDD, takže budu používat asi ježkovy voči, nebo já vážně netuším.)
Dennie, co má z toho všeho guláš ze šesti.


 


Komentáře

1 Alix Alix | Web | 13. října 2011 v 18:52 | Reagovat

Ta knížka vypadá dobře, pak mi napiš, jaká je.:)
Jinak, víkend se blíží, tak držím palce, nech ho přežiješ ;D)

2 Syndey Syndey | Web | 21. října 2011 v 14:36 | Reagovat

:O ten hrníček musím mít taky! ♥ ikdyž kafe nepiju :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama