Nenávidím, když jdu obejmout někoho tak úžasného, inteligentního, moudrého, dokonalého a krásného a bouchnu se hlavou o zrcadlo.

10. října 2011 v 19:02 | Dennie |  writing

Ahooo-oj.
Takže na začátek, ještě když jsem přišla domů, měla jsem suprovou náladu, ale on je tady pořád někdo navíc, kdo jí dokáže během pár minut zkazit. Jo, nejdu vybalit nákup, protože se učím. Nevím, co jí je do toho, kde jsem všude byla o víkendu, když jsem jí jinak ukradená. Nebo spíš dělám všechno pro to, abych jí ukradená byla. Nestojím o její zájem. Nevím, že furt nedokáže pochopit, že ONA je tu navíc, kvůli ní tady vznikají problémy, kvůli ní to tady není v pořádku.. Kéž by už nastal den, kdy naposledy zavře dveře od bytu a už je nikdy neotevře. Jak já bych si to přála.. To by byla paráda, ale teď je to jen sen, který by se během dvou měsíců měl stát skutečností. Čekám celý rok. Ty dva měsíce ještě dám.
Jinak se mám fajn. Ve škole teď většinou sranda, známky dobrý. Ale je to tam zdlouhavý. Teď si ani nepřeju, aby byl víkend, protože tenhle bude stát za velký prd. To si bohužel budu už v pátek přát, aby bylo pondělí ráno. Tu žákovskou jsem nenašla a už asi ani nenajdu - mám novou. Teď se budu dívat každých 5 minut, jestli jí mám. Zkoušení z chemie - věděla jsem asi tak úplný kulový, ale 1-2, trochu nespravedlivý, bylo to tak na 3, ale radši si nestěžuju, fakt. Na odpoledce docela sranda. Potom jsem se trochu učila, a teď se půjdu asi tak možná už jen vykoupat, koukat na Comeback a na všechno se už vyprdnu, fakt.
Zítra po škole si jedu koupit knížku, protože mám dárkový kupon na 200, potom bych konečně mohla uplatnit kartičku s volným nápojem do Starbucksu, protože těch x měsíců jí mám v peněžence asi tak na semínko, ale půjdu sama, protože si to chci tak nějak užít sama pro sebe. Hej, už se těším.
Dneska byl před školou bývalý deváťák, co se líbil K. By mě zajímalo, jestli někdy přijde on..? Ale ne, ať radši nechodí. Ale mohl by přijít. Nebo radši teda ne.
Dalo by se říct, že jsem měla celý víkend s Partičkou, výborné, moc se mi to líbí ;D Přidávám jedno video, které je snad moje nejoblíbenější z toho všeho, co jsem zatím viděla.
Vám děkuji za přečtení.
Traumatizovaná Denn.

 


Komentáře

1 Dominica Dominica | Web | 10. října 2011 v 19:31 | Reagovat

Jestli byla o skupince lidí, kteří umí čarovat, tak to asi bude ono :)
Partička je super! :DD

2 Alix Alix | Web | 10. října 2011 v 19:39 | Reagovat

Zlatoo...ty víš, my víme..:(
hej,taky bych chtěla jen tak někam zajít..ale tady v tý malý díře znám všecky a všeci by čuměli...chci do PRAHY!:D

3 Terezz Terezz | Web | 10. října 2011 v 19:59 | Reagovat

Pochopila jsme to dobře myslíš ten člověk co ti vadí je tovje mamka? Jinak moockrásný článek užaasná fotka♠

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama