Když nerozumíš mému tichu, nebudeš rozumět ani mým slovům.

16. října 2011 v 20:28 | Dennie |  writing

Pěknou neděli.
Víte, co je zajímavé? Vždy píšu po x dnech a vlastně ani nevím, co psát. Vždycky ale s něčím začnu a pak nabaluju dál.
Naposledy jsem psala ve středu, jenže potom už si ani moc nevybavuju, co se dělo do pátku. Asi dost velká nuda v tom případě. Jo, ve čtvtrek odpoledne jsme vlastně s K. dělaly tu prezentaci, moc jsme se nasmály, děkuji ti!♥
V pátek docela mazec stresík, protože jsem měla hezky naplánovaný časy tramvaje a metra, ale u nás na křižovatce řídil dopravu policajt, takže jsem byla ráda, že jsem vůbec stihla naplánovaný autobus ;D Ale potom už celkem v pohodě. Asi takhle - pátek dobrý, sobota taky, dnešek už trošku horší. Musela jsem domů autobusem místo tatínkovskýho odvozu, protože máma s tím jejím a bráchou jeli domů dřív, tak aby se tu s tátou nepotkali.. I když jsem jim několikrát řikala, že by táta stejně přijel později, tak ne, ne, pojedeš autobusem.. Bože, to je taky inteligence. A osoba, co si říká moje matka, se se mnou nějak zvlášť nebaví, ale komu to vadí? Mě teda moc ne. A že prej jí je líto mýho chování. Hm, zajímavý. Co ho asi způsobuje? Ano, přesně tak. Ona.
V autobuse jsem se posadila vedla paní, co si na notebooku pouštěla Barbie film, tak ať mě pak někdo řiká, že jsem cáklá. (Promiňte, vypadala jste vážně mile.)
V týdnu dvou mým známým umřely mámy. Ve stejný den. S obouma jsem chodila do školy, s N. na první stupeň, i teď se s ní potkávám, ale nezdravíme se. Potkala jsem jí i ten den. Upřímně, T. jsem zrovna moc nemusela. Vlastně mi šel na nervy. Ale je mi ho líto. Obě ty pani jsem znala, ještě si pamatuju, když mamka T. přišla minulý rok do školy a dělala tam s ním kravinky, a my jsme se tomu smáli. Je mi to líto, vážně.
Nevím, co bych vám ještě měla popisovat z víkendu, ale asi jsem se zamilovala do Logana Lermana, takže už vím, kdo zaplní zbývající kousek nástěnky. Navíc mi děsně připomíná kamaráda! A jestli brzo neuvidím Tři mušketýry, tak nevím. Jde to do kin ve čtvrtek, takže musím přemluvit tatínka, abysme na to šli o víkendu. Určitě to bude s titulkama - tím líp pro mě, ale táta je nesnáší. Ale to se nějak udělá!! Protože ničím jiným tento týden nežiju :DD Jo, vlastně ještě tím, že brácha jede zítra na školku v přírodě, a já budu mít celý týden klid. B O M B A !
Dobře, to už stačí. Ještě video a pár fotek ;D
Aspoň trochu veselá D e n n .

Já budu dělat, že jsem úplně v klidu v minutách 0:17-0:18, a vy mi to věřte. Jela jsem jí v autobuse celou cestu (občas jsem se teda koukla na ten Barbie film na notebooku té paní vedle mě), a zjistila jsem, že mě Robbie Williams docela uklidňuje.
Ne, tohle fakt nejde.

Tohle, to je omyl. :DDDDDDDD

"taje u monitoru"

 


Komentáře

1 Jane Austen Jane Austen | Web | 16. října 2011 v 20:36 | Reagovat

Ahoj,
jsi fanda románů nebo filmů od Jane Austenové? Pokud ano, přihlaš se do jedinečného fanclubu! Děkuju moc!! :-)
http://janeausten.blog.cz/1110/prihlas-se-do-fanclubu-jane-austenove
PS: omlouvám se za reklamu ;-)

2 Alix Alix | Web | 18. října 2011 v 19:33 | Reagovat

to musí být strašný, když ti umře máma...i přes ty hádky mám mamku hrozně moc ráda.:)

3 W. W. | Web | 21. října 2011 v 12:15 | Reagovat

logan je boží!♥ :) dneska asi chcípnu v kině když bude ve 3D :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama