Důvěra je jako duše; nikdy se nevrací tam, odkud odešla.

25. října 2011 v 18:50 | Dennie |  writing

Tak já se vám zase mileráda ozývám.
Naposledy jsem psala v sobotu, co? Tak to jsem málem venku zmrzla, ale doma mi to nahradilo kafe, nutella a slovíčka z ájiny, ze kterých jsem ale dostala 1 - docela primitivní. V neděli ráno jsme vyrazili na tu Moravu, cesta parádní, na Moravě je prostě hezky! Ale zase jsem se dozvěděla něco suprovýho o takový vzdálenější rodině, no tak paráda. Neřeště, ale prostě tatínku, na jaře/v létě nikam nejedeš!!!! Pojede jen přes mou mrtvolu.
Včera jsem vlastně vůbec neměla jít na odpoledku, ale šla jsem na jednu hodinu. Přišlo mi to zbytečný, protože jsem potom šla na oční, a navíc to byla výtvarka, ale mě jde o ten princip - ještě v tejdnu máma řikala, že tam nepudu a včera večer na mě vytasila - půjdeš na tu jednu hodinu. Má tohle cenu vůbec řešit? Navíc dneska jsem se dozvěděla tak, tak, tak parádní věc, nerada bych jí zakřikla, takže až všechno bude, bude to i tady. Prozatím amen.
Dneska jsem dostala 2 z informatiky jako třičtvrtě třídy - zpracovávali jsme prezentaci a neudělali jsme přechody mezi snímky, protože nám to ten .... neřekl. Tak co se dá dělat, moje chyba to není. A mám jedničku z češtiny, když většina má 2,3,4,5. To je ale zase dobrý, ne? Já vím, taky se mi to líbí. Odpadl tělocvik, takže taková menší spása.
Tak ty trička nakonec budou bez Ralfíka, no to zas bylo, než jsme se schodli!! Ale budou hezký.
Takže už máme prázdniny. Nejspíš budu studovat, uklízet a válet se. Taky se možná půjdu podívat do senátu, jo, do tamtoho senátu, ale nevím. Víte co, normálně se zase těšim na pondělí, ale kvůli tomu, že se asi bude něco dít. Ne kvůli škole. Fujky!
Včera mi máma ukazovala sedačku, jakou si koupila babička. Já jsem jenom tak nahlídla, řekla jsem "hezký", i když jsem jí skoro neviděla, a máma hned: No vidím, že tě to fakt zajímá. No nezajímá, milá matko, nezajímá. Navíc ještě k tomu, jak pořád říká, že nemá peníze, ale v září letěla do Egypta. Teď sedačka. To je zajímavý, jak nikdy nikdo nemá, ale pak tohle.
Peníze. Vánoce. Já ale fakt nemám. Musím si říct mámě o kapesný - buď mi ho dá, a nebo nedostane nic na Vánoce, protože já na to fakt mít nebudu. Dost jednoduchý. Jinak jsem si dělala seznam svých dárků a za 4 věci jsem se dostala přes 15 000. Opakuji, že pouze za čtyři věci. Rodiče, máte mě rádi? Včera tu byl táta a ptal se, co používám za voňavku a já mu rovnou řekla, jakou bych chtěla. On si to napsal, ale nějak moc se netvářil. To mě vrací k otázce - Rodiče, máte mě rádi?
Už jsem vám napsala asi tak všechno co jsem chtěla, ale nebojte, já se zase brzo ozvu.
Stay strong!
D.

Pusťte ti si to!:D

Slabší chvilka.
 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 25. října 2011 v 21:11 | Reagovat

Tak, tak, tak parádní věc - kámo, ty jo, ještě moc nevim, ale víš co, držim všechny palce!

P.S. Mám tě šíleně rááááááááááda!!!!!!! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama