Nežádám tě, abys byla smutná, ale abys otočila stránku. Abys pokračovala dál.

23. září 2011 v 20:46 | Dennie |  writing

Ahojky!
Tak, dneska se už cítím mnohem, MNOHEM lépe než včera. Všichni okolo mi pomáhají. Sice nevědomky, ale prostě pomáhají. Děkuji vám všem, i když třeba nejste úplně u mě. (V. - ten citát vážně potěšil! Děkuju!♥)
Dnešní škola? Paráda. Ale zbytečná. Kdybych tam nešla, nic by se nestalo. Ty největší prudiči chyběli (na fotbale, skončili osmý z osmi, ano, jsme sportovně velice nadaná škola), takže vše probíhalo v klidu, ještě jsme měli na devátou. Při matice nic moc, při češtině příprava na test, místo fyziky jsme šli ven, na příroďák nudný video a chemie ještě horší. Jediná sranda byla asi když jsme byli na tý vycházce, protože ještě předtim nám s K. a D. učitelka říkala, že všechny třídy kromě tý naší jsou dementní (:DDDDDD). A taky že jsou. A fajn se s ní povídalo. Při češtině mi ale tak fajn nepřijde, no. A chytala jsem výtlemy :DD I z toho sedmáčka, kterýho si učitelka zavolala, protože tam dělal nějaký kraviny (jak jinak), a on za ní nešel, protože sem tam byla já!:D A když teda už přišel, tak se na mě tak koukal... I když nechci, mám ho docela na háku. A on provokuje, nemyslete si!;DDD Je to sranda, no. Ale nic z toho nebude ani náhodou. Já čekám pořád na někoho, na někoho. A to si pište, že on jednou přijde.
Po škole jsem uklízela a pak jsme šly ven s K. - jela jsem si pro "cáklý pásky" a pak jsme to tak různě všechno procházely, bylo to fajn :))
Teď jsem tady sama, máma s bráchou jsou kdovíkde a uvidim je až v neděli a táta je někde na flámu ;D Zítra jedu na ty nákupy, během víkendu asi pojedeme za babičkou a taky se budu učit. Tu češtinu musim dát aspoň na dvojku a matika lepší než 3 nebude, takže s tím asi nic moc neudělám. A hlavně jsem se od toho minulýho katastrofálního testu nic nedozvěděla, takže taky fajn.
Ještě přidávám fotku v tátovým Tommy Hilfiger svetru!♥ Jo, a jinak foťák už je doma, žádná ta blbost se tam už neukazuje, ale stejně se seká a tak.. Takže je stejně skoro k ničemu, fakt by to chtělo novej.
Dobrou noc, 


Komentáře

1 D. D. | Web | 24. září 2011 v 8:23 | Reagovat

u mě už se známky změnili, mám co opravovat no :/
ve svetru ti to sluší! :)

2 Christin Zombie Christin Zombie | Web | 24. září 2011 v 10:50 | Reagovat

Fotka je pěkná,co naděláš dnešní foťák je na dvě použítí-cvaknout a vyhodit :D..
Tak to je dobře,že se to lepší ;)
--
Jo himym je best a stejnak Barney úchylák <3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama