Nevěř, nemiluj, nedoufej... a nebudeš nikdy zklamaný.

6. září 2011 v 18:53 | Dennie |  writing

Konečně jsem se dokopala k tomu, abych tady něco napsala.
Jak se máte? Já se včera měla naprosto příšerně. Dneska se mám už jenom způlky příšerně, ale stejně to není ono. Včera mě štvalo snad úplně všechno - školou počínaje a matkou konče. Bože, ona nechápe, že chci na víkendy zůstávat doma s tátou, ale furt mě bude tahat k babičce. Hlavně že pořád říká, jak jsem už velká a že se můžu rozhodovat sama a tak podobně.. To jsou jenom kecy, ano, chápu.. Však ona se brzo bude divit.
Dneska ve škole? Chce mě sedmák. Paráda, ne? Ano, taky si myslím. O tomhle už radši nic. Štěstí je, že máme rozkopanou velkou počítačovou učebnu a do malý se nevejdeme, takže jsme měli jednu hodinu s naší třídní a potom jsme byli rozdělení - ta třída, ve který jsme byly, měla hodinu v nový učebně, která je fakt děsná. Sice ta stará vypadala už příšerně, ale já jsem jí měla ráda. Teď to tam smrdí tou novotou. To mi taky včera zkazilo den, protože naše třída tam byla poprvý včera.
Při čeština s novou učitelkou - nevim, jak bych to popsala. V minulých ročnících jsem třeba všechno nechápala, ale něco jsem pobírala. Teď už ani nepobírám. Naprosto nic. Nechápu její smysl a styl výuky, doufám, že se do toho nějak dostanu. Při angličtině to docela šlo, jenom toho po nás chce zase nějak moc. Matika taky moc prímová, opakování z osmičky, půlka příkladů blbě, oleee. Dějepis docela v pohodě, to vidim asi jako nejlehčí předmět :D Potom volná a potom tělocvik, v pohodě. Akorát mě učitelka mírně nutila do toho, abych chodila ve středu jakoby 7. hodinu na pohybovky, ale mě se nechce, protože středa je jedinej volnej den - jinak jsou odpoledky a nic nestíhám, a pátek za volnej den moc neberu. Docela to dneska šlo, ale zítra máme jen 5 hodin, takže se těším už teď až budu doma :D Snad se to tam nějak přežije i do těch 12:45.
Foťák je už v opravně, za týden bude, těším se jak něco♥ No, to bylo to poslední, co bych vám mohla asi tak říct. Ještě přidám další fotky a jdu se koupat. :*
Thanks for reading,
Dennie

 


Komentáře

1 Fleur Fleur | Web | 7. září 2011 v 22:06 | Reagovat

krásný fotky.:)
u nás je zas djěák nejtěžší, protože máme nejhorší úču na škole.://

2 Darina McSmile Darina McSmile | Web | 8. září 2011 v 18:12 | Reagovat

už jsem ho povolila, nechci ho uveřejňovat, kvůli Nes :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama