Jestli se ti plán A nepodařil, nezoufej. Abeceda má dalších 33 písmen.

29. září 2011 v 18:29 | Dennie |  writing

To je tak hezký, jak se ty dva obrázky vylučujou.
Ahoj.
Takže místo nad příroďákem a chemií jsme strávila odpoledne nad nástěnkou. Pěkně se zaplňuje, ale ještě je tam trochu místa, takže to nějak nehrotím ,D Vyfotila bych jí, ale foťák silně nespolupracuje. To je krám, fakt. Asi se na Vánoce vykašlu na mobil a radši si budu přát nějakej hezkej foťák. Stejně mi to udělá určitě větší radost než mobil.
A ještě abych se vrátila k tomu, na čím jsem měla strávit to odpoledne - chemii silně nechápu, zítra zkouší, to bude parádička. A přírodopis jsou nějaký kraviny, takže nehrotím. Když zbyde čas zítra ráno, tak se na to mrknu.
Včerejšek? Totálně zabitej den. Nuda. Ani jsem nikam nešla, prostě nic. Jenom doma. Naštěstí jsem se z toho tak úplně nezcvokla, protože tady byl i táta, ale stejně. Ono se řekne Praha, ale tady - aspoň u nás - nemáte prostě kam jít. K. nevěděla kam - že prej proč, když budeme jenom sedět a koukat - a pak mi za několik hodin napsala, jestli pudu aspoň na hodinu. To už jsem nešla, protože jsem našla nějakou činnost, která mě aspoň na chvíli zabavila.Takže, tohle byl prosím, můj skvělý volný den. Fuck this shit.
Dneska jsme měli první dvě hodiny přednášku o depresích. Spíš místo toho, abysme se dozvěděli, jak se z těch depresí dostat, jsme se dozvěděli to, jak z deprese dostat někoho jinýho, a ani nic ty slečny moc nepřednášely, ale spíš jsme museli pořád něco vymejšlet my, pořád nějaký úkoly.. Takže nic moc. Při dějepisu docela sranda, při velký přestávce ještě větší :DDD Normálně na škole je jeden kluk, a ten vypadá přesně jak on, prostě jako přes kopírák!! To je jeho brácha snad!! A dokonce se i stejně jmenuje, já padnu snad! Ale měl kecy :D No jo, od něho se teda i moc neliší. Při češtině nějaká moc velká zábava nebyla. Při tělocviku jsme byly venku a já uběhla 4 kolečka kolem fotbalovýho hřiště!! Jsem na sebe docela pyšná :D Hubnu s vervou, že jo, T.? :D No a ani jsem nedostala pochvalu, protože já se takhle normálně při tělocviku nechovám, ale já se pochválím sama, ta čůza si nemusí dělat starosti, žejo. A při zeměpisu jsme měly mít s K. tu prezentaci, ale učitelka nám neřekla, že si máme přinýst znova tu flashku, protože my jsme myslely, že si to uložila do počítače, ale tak to je jedno, no. Tak za týden.
Při odpoledce normálka a odpoledne už znáte.
Co zítra? Kino se S.!♥ Těším se!

Nemůžu jí pustit z hlavy. Bruno♥

No, tak tím bych asi skončila.
Mějte se a množte se!:D
Your lovely Dennie.
 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 30. září 2011 v 14:43 | Reagovat

Kino ...a se mnou nic, chňá.
Ono se řekně Praha, ale musíš vyjet trochu víc do centra, tam, kde bydlíme my, prostě nemůžeš chtít zázraky. :P

2 Alix Alix | Web | 30. září 2011 v 21:30 | Reagovat

Ahoj, mám nový blog. neřeš důvod. snad se mnou budeš chtít být i nadále favourite,napiš mi.:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama