Jakkoli se snažíš hrát v životě podle pravidel, nakonec zjistíš, že ti, co podle pravidel nikdy nehrají, jsou šťastnější než ty.

13. září 2011 v 18:43 | Dennie |  writing

Tak jsem tu po několika dnech!
Dneska už je úterý?:D Aha. To to letí, to to letí.. Začnu nedělí. Perfektní den :) Můj svátek, žejoo :D Od táty jsem dostala krásnou kytičku :) Odpoledne jsme jeli za příbuznýma, nejlepší odpoledne♥ Dostala jsem krásný prstýnek a řetízek od tety, moc mi to udělalo radost!! A jela jsem na čtyřkolce :D Žůžový :D Hlavně přes koleje!:DD A od mámy jsem teda dostala tu nástěnku, veeelkou, mám zatím zaplněnou jen půlku :D Všechno bych to mohla vyfotit, ale až zítra, protože to už bude doma foťák!! Nikdy bych neřekla, že se takhle budu těšit na foťák.
Včerejšek ve škole. Nevím, asi dobrý :D Nic závažnýho se nekonalo, akorát jsme dostali brožury na střední školu - mám vybranou jednu, na kterou si dám tu přihlášku určitě, ale ty další dvě teda nevim.. Od nás chtěj skoro všechny holky na cestovní ruch. Chápala bych to, kdyby uměli bezvadně aspoň angličtinu, ale oni neuměj ani to..? A kde se chtěj všechny uplatnit v cestovním ruchu? Přála bych jim to, ale chodí tam hodně lidí a dobrý jsou v tomhle jen ti vyvolení.. Třeba to budu já!!:DD Ano, taky mám vybraný cestovní ruch. Naštěstí je těch škol tolik, že doufám, že bych se tam s nikým potkat nemusela.
Dneska dvouhodinovka informatiky - při tý první jsem málem usla. Rozdal nám nějaký hnusný, zažloutlý učebnice - ekluju se toho. Při češtině dobrý, teď jsem si vzpomněla - včera jsem byla pochválená!:D To je dobrý u týhle učitelky. Potom angličtina, na projekt si budu muset koupit novou barvu do tiskárny (Veru :DDDDDD), a taky abych mohla pokračovat v nástěnce. No a matika nestojí za řeč a dějepis už vůbec ne.. Učitelka objednala přednášku o virtuálním světě - hry, sociální sítě, závislosti.. a to jenom kvůli klukům, protože si to odhlasovali, aby dokázali, že minimálně půlka třídy je závislá na facebooku. Takže tímto bych vám chtěla poděkovat - za to, že se tolik staráte o to, abych měla život bez závislostí.. No, aspoň se nebudeme učit.
Taky se vaši spolužáci přes prázdniny tolik změnili? U někoho nevím, jestli se mám smát, nebo jenom zírat..
Zítra mám učení až nad hlavu, ještě že končíme ve 12:45, vrhnu se na to, a pak uvidím. Na zejtra je ještě nějaká němčina, paráda.. Tak já se jdu nudit životem a potom asi spát. Fakt nevím. Nic mě nebaví.
Vaše neustálesinaněcostěžující
Dennie
 


Komentáře

1 Alix Alix | Web | 13. září 2011 v 19:02 | Reagovat

vlastně, ty směla svátek. všecko nejlepšíí.:)

2 D. D. | Web | 13. září 2011 v 19:30 | Reagovat

děkuju moc :)
áá, já se na němčinu dneska taky učila, cháá :D snad poprvé :D, chci se nechat vyzkoušet a určitě to všechno vyfoť! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama