Vsadím se, že si nikdy nevzpomeneš na to, na co já nikdy nezapomenu.

19. srpna 2011 v 17:55 | Dennie |  writing

Ahoj :)
Sice bych si měla balit, ale ztrácím čas na pc.. Tak ale sbaleno je za chvíli :)
Jak se máte? Počasí je sice trochu zblázněné - ráno deště, bouřky, odpoledne hezky a teď se zase ochladilo.. Doufám, že následuje jen a jen hezký počasí :)
Tak včera jsem se neozvala, ale byla jsem zase u babičky, byly jsme na té zahradě, a v pohodě odpoledne :) Jen jak jsem se vrátila domů, měla matka kecy.. Jak se to zase chovám, co se děje, že jí to mrzí, a ať se nechovám tak jednoznačně a ať si uvědomim, o co bych přišla.. (Nic mě nenapadlo). A pak mlela ještě něco, ať si něco uvědomím, a ať se zamyslím nebo co, nebo já fakt nevim, já jsem to nepochopila. Ale už je klid - je pryč, jsem tu jen s tátou, Andíkem, s imaginárním morčetem v prázdné kleci v pokoji, se Šeherezádou v televizi a s Eminemovou písničkou Space Bound a je mi dobře.
Dneska jsem ráno luxovala - Andík útočil na hadici :), potom jsem byla na počítači, pak jsem šla pro bráchu do školky, potom jsme jeli s tátou nakoupit - prý pojedeme jen pro pečivo a vrátili jsme se hlavně se zeleninou a sladkostma - a šli jsme do kina na Barbara Conana :'D Jsme si prohlíželi program na netu a táta že to bude dobrý a tak, že to starý se mu líbilo, hlavně že jsme si ani jeden nevšimli, že je to s titulkama - já vidím blbě do dálky, takže půlku titulek jsem se ani nesnažila přečíst, jen jsem pochytávala z angličtiny, a taky nic slavnýho. Takže asi takhle - blbost na entou, k tomu drastický, ale udělaný je to pěkně. Pak jsme šli vyvenčit Andíka, najedli se, a já vám tu teď vyprávím tohle :D (to je jak flashback - něco, co dělám, jsem vám řekla už v 1. odstavci :D)
Zítra odjedu a budu tady až v neděli - nečekaně mě napadly témata na články, takže se rozhodnu jaký a jeden sesmolim, protože oba dva asi nestihnu. Aby tady bylo aspoň něco :D
Takže já se teď loučím, přihazuju jednu svojí fotku a ještě se tady ukážu a obejdu vás.

 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 21. srpna 2011 v 22:55 | Reagovat

Babička, babička ...já chci taky za svojí babičkou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama