Víš, není jednoduché smát se, když chceš brečet.. Není o nic jednoduší mlčet, když chceš křičet.. Není snadný poslouchat od ostatních, jak všechno bude dobrý, když oni neprožívají tvůj příběh.

14. srpna 2011 v 19:39 | Dennie |  writing

Zdravíčko!:D
Takže se hlásím po 69105410025 dnech! Jak jste se všichni měli a co jste dělali? Možná se připravte na dlouhý článek, ale bez fotek! Foťák totiž úplně kiksnul :( Takže ho dáme co nejdřív zpravit, uvidí se, ale vidím to spíš na nový no :/ A to asi budu mít smůlu.
No na Vysočině teda parádička! Úplně v pohodě, krásná krajina, čerstvej vzduch.. prostě vyřazení Prahy. Ono je takový divný když jste x dnů v přírodě a pak se vrátíte do toho cirkusu, co je tady na denním pořádku. Bylo tam veselo, hlavně s malou tetinou pravnučkou, to je takovej spratek, až to neni možný :D Hlídat bych to nechtěla, to se ani nedá uhlídat.. Byli jsme i na Dářku (možná znáte :D), na šlapadlech, to jsme byli na druhý straně od půjčovny, a teď takovej slejvák :DDD Když jsme jeli na Perštejn, tak jsme projeli všechny malý vesničky co se dali, najeli jsme asi 100 kiláků, než jsme se tam konečně dostali ;DDD Nejlepší bylo - Vítá vás Brno - venkov :DDD Pak jsme ještě byli na strašidelném zámku, ten je nedaleko, a to bylo taky dobrý :D Prostě hýbací se sochy, moc hezky udělané, nejlepší byl ale stejně výtah, že cukal, problikával, ozývaly se takový zvuky, že jste si připadali jako ve filmu, když je tam nějaká taková scéna, no prostě paráda :D Taky jsme chodili na houby, ale rostou, hodně rostou ;)
Celkem jsem si užila srandu, tam je strejda jakoby, no a on má vždycky takový kecy, že se prostě musíte jenom smát :D
Taky jsem si koupila knížku My děti ze stanice ZOO, určitě jste to už všichni četli, ano já vím, ale nikdy mě to nelákalo, až teď :D Tak příběh - určitě odstrašňující, ale mazec byly spíš ty fotky, co tam byly :/ Jak tam ty feťáci řikali, že kdyby měli odvykat, tak by museli vědět proč odvykat, a to oni nevědí.. A když třeba fetují už několik let, tak že zase mají sotva nějakou šanci.. Chci se podívat na ten film, sice je to úplný nic proti knížce, ale tak uvidím.
Měli jsme i grilovačku, to mi nalili panáčka melounový vodky, ale jo, bylo to dobrý, ne-li hodně dobrý ,DDD A potom jsme šli normálně pytlačit na zakázanej rybník!:DDD To jsem byla poprvý v životě, my s T. jsme 'hlídaly', ale spíš jsme to prokecaly, hodně fajn holka ;) , a táta s jejím klukem chytali, ale nic stejně nechytli ;DD No já byla potento, kdyby nás chytli..:D Byla by asi větší sranda.
Takže už jsem doma, vůbec nevím, jak to teď bude - jestli bude brácha doma, nebo jestli bude chodit do školky, nebo co. Každopádně příští týden budu doma, ten další buď budu u babičky, na chatě (tam ani tam se mi nechce ani trochu), a v tom nejlepším případě - za Simonkou!:* Prostě tam musím, až se vrátí domů, já si chci ten poslední týden bez školy užít!:/ Babička mě teď naštvala, to neřešte, rodinný věci budu řešit jindy, protože teď vážně přemýšlím, asi jsem se už rozhodla, ale bude to všechno ještě hodně dobrý, ale já věřím, že MY to zvládneme.
Dneska jsem byla nakupovat drogérii, v dm jsem nechala 800 a šla jsem domů. Měla jsem tam takový věci jako krém, deodorant, věci na obličej a tak :D Taky lak na nehty, takový nude odstín s nádechem do hněda, moc hezká barva. A taky tužku na oči, kterou jsem sem dávala na wishlist někdy v zimě a pořídila jsem si jí až teď, haha :D
Máte doma někdo malého sourozence, kterej je taky pěkně ukecanej? Jestli ne, klidně vám přenechám mýho bráchu. Ten na Moravě všude vyprávěl, že mám kluka Kubu, a že je jako 'dobrej'. No a oni mu všichni uvěřili a tak se jako na mě soucitně podívali a řekli: Já jsem taky měl/a lásky... Žádný vysvětlování, že si vymýšlí, nemělo cenu. Bych se hanbou propadla před těma jeho výmyslama :D Kdyby mu aspoň nevěřili, žejo.
Tak nevím, co budu příští týden vůbec dělat. Na programu je uklízení a starání se o Andýska, pejska Simonky, zase ho tu budeme mít, ňufíka :D A jinak tady nikdo neni, takže fakt nevím :(
Tak vám děkuju za komentáře a snad si to někdo přečte, a já se zase ozvu (:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama