Originál, jehož napodobeniny jsou lepší, není originál.

31. srpna 2011 v 19:02 | Dennie |  writing

Dobrý den.
Ještě pár hodin a oficiálně to začíná - školní rok 2011/2012. Já nevím, bojím se. Strach z toho, že zítra naposledy zažiju ten pocit, kdy se vracím na základku.. Že uvidím ty staré známe prostory, lidi.. Ten další rok to bude skok do neznáma. Nepočítám, že jeho už někdy uvidím, možná tak online na facebooku. A to jsem si nedokázala ještě tak v dubnu představit, že nastoupím v září s tím, že on už tady prostě nebude. Teď to půjde. Protože je mi to už jedno. Protože se těším na další zážitky s tou mou mentální třídou, budou poslední. Naše 'povídání jako v cukrárně a kavárně' v jedné lavici s mou nejlepší kamarádkou bude taky poslední. Tenhle rok mě čekají samé "poslední" věci, proto bych ráda ze základky odešla bez nějakých větších konfliktů se spolužákama. A tak nějak celkově odejít "čistá". Prostě - vzpomínat na poslední rok v dobrém. Tak snad, no. To, že budeme mít určitě debilní rozvrh a pomíchaný učitele, tady řešit nebudu, protože to tady budete číst běhěm školy často, tak proč to tady cpát ještě při prázdninách. Taky nebudu naříkat, že se uvidím i s těma lidma, se kterýma o to setkání moc nestojím, ale tak nějak jsem se je naučila brát. Oni do té třídy patří. Ty, na které se těším, jsem už viděla, takže už si budu užívat jen to, že se uvidíme takhle často. Prostě - nedělat konflikty a ten poslední rok si užít ;DD
Přeju vám všem úspěšný šk. rok!;)
Jenom vám tady napíšu, že nám teče jenom horká voda a studená vůbec, takže nevim, jak si umeju hlavu :DDD Vážně nepudu na 1. den jak 'mastňák'.
No, moje dieta pokračuje a docela úspěšně, držím se. Několik deka je dole, no. Ale víte co - 5 kilo dole. Na tom ještě nejsme.
Včerejšek nemám potřebu rozebírat, protože prostě nevím, co bych k tomu řekla. Dnešek byl lepší. Byli jsme s bráchou a Karolínkou na Šmoulech!:D My jsme na to sice už velké, ale já tam šla kvůli bráchovi a spojila jsem to i se setkání po 2 měsících s mým zlatíčkem. Líbilo se mi to, vážně :D Je to fakt hezký :) A i vtipný :D A je tam Neil Patrick Harris, docela fajn vidět ho jinak než jako 'úchyláka' Barneyho ,DD Po kině jsem bráchu odvedla domů a šly jsme ještě ven. Potom jsem si dala svou mini-porci večeře a teď zase oxiduju na facebooku a doufám, abych si nějak umyla tu hlavu. Potom budu na počítači, kouknu na telku a půjdu spát.
Zítra nevím co budu dělat, asi relaxovat, ale možná se něco naskytne, bylo by to fajn. Takže užívejte, dokud můžete :)
XOXO
 


Komentáře

1 Darina McSmile Darina McSmile | Web | 31. srpna 2011 v 19:49 | Reagovat

ohh, díky :)
já jsem zase zaláskovaná do TVD! ♥
no snad to stou hlavou nějak vyřešíš, co třeba nějaká kámoška? :D

2 Fleur Fleur | Web | 1. září 2011 v 14:09 | Reagovat

Já byal ráda, když jsem odešla ze základy, měla sem tam problémy.:) tak snad to proběhlo u tebe dobře.:)

3 Lauralex Lauralex | Web | 1. září 2011 v 14:37 | Reagovat

Já mám tři kila dole za prázdniny a nevím, jak jsem k tomu přišla. Nicméně by to mohlo sestupovat dál ...:D
Ze základky jsem se těšila, protože už jsem to tam nemohla vystát - od kytek přes ředitele až po lidi. Nevrátila bych se tam, ale chybí mi ta volnost, že když se nenaučím, tak se zas tak neděje ...teď mám ze školy hroznej strach. Sice už tam jsem teď druhej rok, ale přijde mi to všechno zase nový. Mám strašnej strach s praktickejch a nevím proč ani co s tím. Jsem maximálně nejistá ve všem, co se týče školy teď. Nicméně ti přeju, aby tvůj poslední rok na základce byl úspěšný. ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama