Není vítězem, kdo bojoval a zvítězil. Ale ten, kdo miloval, zrazen byl a odpustil.

14. června 2011 v 15:46 | Dennie |  writing
Jo, já žiju.
Žádné vysvětlování proč jsem tu nebyla atd nebude, protože nebudu dělat tenhle článek ještě delší ,D (Žádnou školu v tom nehledejte :D:D) Jo, bude dlouhej, jelikož se fakt musim vypsat, v těch dnech, co jsem tu nebyla, toho nebylo málo. Chci vám poděkovat za komentáře ;)
Tuhle část bych chtěla někomu věnovat, a to mému teď už zesnulému morčátku. Umřelo v pátek a měla jsem ho 3 roky, dostala jsem ho přesně na 11 narozeniny, takže já jsem vlastně slavila narozeniny a oplákavala morče. Přišlo to náhle, v noci ze čtvrtka na pátek jsem slyšela takové divné zvuky - byla jsem vzhůru kvůli horku - a když jsem se nahla na klec, tak mi přišlo, že to odtamtuď není, ale asi bylo :( Takže když jsem to ráno zjistila, byla jsem z toho celej pátek špatná, na chatě jsme ho potom pohřbili, no myslím, že už dál nic psát nemusím..
Bolí to. Bylo to moje první zvířátko, a na ty se nezapomíná. Ale když se každé vaše zvířátko rozhodne odejít, bolí to stejně, já jsem jen nečekala, že to přijde tak poměrně brzy.. O novém jsem nepřemýšlela, možná časem, ale teď ne.
Ještě jsem si na to nezvykla, ráno jdu automaticky do lednice pro něco, co bych mu dala, a pak si uvědomím, jak se věci mají, a lednici zase zavřu..
Foreven in my heart.

Vůbec se k tomu nehodí, ale ta část od 2:42 do 2:57, prostě sem si to s ní nějak spojila..
Víkend. Rozhodně by byl veselejší bez téhle události. Celý víkend jsem četla, měla svoje chvilky atd. Slavili jsme moje narozeniny, takže tady pak máte fotku s dortem. K víkendu toho moc nebude, spíš vám sem dám takové ty "random" photos.
Jo, včera mi bylo 14. Nejsem žádná velká holka (i když podle mě je věk jenom číslo), ale je zajímavé sledovat ty změny - ne jenom to, že rostu, ale moje názory, myšlenky, prostě úplně jiný, než před rokem. Takže jsem si to včera oslavila s K. na Václaváku - když má Starbucks až do neděle šťastné kávové hodinky, proč je nevyužít :) Opět výborný frappuccino jsem měla, K. tam byla poprvé, a moc jí chutnalo. Užily jsme si spoustu srandy, ještě jednou Ti děkuju, zlato♥
Díky všem za přání, třeba i jen to na facebooku, mrzí mě, že mi pár lidí (hodně blízkých, dalo by se říct) nepopřálo vůbec nebo jenom tak "napůl", ale nebudu tady brečet nebo tak. Asi takhle - hey, fuck you.
Dostala jsem krásné dárky, dole máte fotku, nejsou tam vyfocené žabky, a taky jsem dostala peníze.
No a proč se nervovat a nebejt šťastná, když zítra a ve čtvrtek nejdu do školy. Kvůli stávce nám zrušili výlet, vymysleli nám na zítra náhradní program, a to Čestlice, aquapark - jenže to bysme tam byli od 10 do tří, a to je i na mě docela moc, takže tam nejdu. No a ve čtvrtek máme ředitelské volno, protože půlka lidí by nedorazila a učitelka jenom jedna :D A příští týden spíme ve škole, na to už se s holkama těšíme tak 2 roky, bude nějaký hororový program, a až se vyspíme tak odejedeme někam na další program, tak se těším ;D Určitě budou nějaké fotky :)):D
(v NY jsem si koupila tepláky, jsou na fotce s dárkama, ale vůbec nejsou vidět .D)

Co vám ještě povědět? Já myslím, že už sem dám jenom fotky dárků a ozvu se třeba zase zítra))
Fotky nejsou moc dobré, ale jsem ráda aspoň za tyhle patly.
Tepláky, které nejsou vůbec vidět / Tílko / Pralinky, nahoře je postavička sněhuláka / Přívěšek ovečka / Řetízek s přívěšky - detail v CČ / Náramky / Givenchy Play for her - parfém, krém, kosmetická taštička - detail v CČ

 


Komentáře

1 Nessie Nessie | Web | 15. června 2011 v 13:07 | Reagovat

Achjo.
Moc tě chápu. Teda, neocitla jsem se ve tvé situaci s tvým morčátkem. Jenže, mám doma pejska a prostě, když zemře ve filmu nebo někomu zvířátko, hodně se mě to dotkne. V tvém srdci, vzpomínkách bude pořád. Pořád bude s tebou, neboj se.
Vím, že teď možná ani nové nechceš, jenže být tebou, pořídím si, fakt. Domov bez zvířete není domov :)

Jinak, ještě jednou přeju všecko nejlepší k narozkám. Na fotce ti to moc sluší!
Drž se!:)*

2 Mandy Mandy | Web | 15. června 2011 v 17:36 | Reagovat

Moc pěkný fotky, a opožděně přeju všechno nejlepší. :)
A s tim morčetem, to je mi vážně líto :(( Stalo se mi to už takhle taky, akorát s kočkou, ale takovej je prostě život...Koupíš si jiný ;) A tohle bude vždy ve tvém srdci :)

3 Chloë Chloë | Web | 15. června 2011 v 20:23 | Reagovat

to je mi líto, ale dostala jsi pěknej dort :)

4 Ki Ki | Web | 16. června 2011 v 13:09 | Reagovat

Morčátka je mi líto.. My máme plnout zahradu křečků :D..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama