Wild hearts can't be broken

5. dubna 2011 v 20:35 | Dennie |  writing
Nice Tuesday ;)
Takže, chtěla bych vám říct, že teď na blogu nejsem, protože včera se mi nechtělo a dneska až takhle, protože dřív to nešlo :))
Takže včera bylo docela blbý počasí, ráno to vypadalo jako večer, no ale nic. Dostala jsem 1- z diktátu, jinak ani žádný známky snad. Test z informatiky jsme napsali, kdoví kdy bude a matiku píšeme zítra, no času ještě dost ne?:D Nějak neřeším - neumím. Taky při anglině jsem dost nemohla jako :DD Učitelka řekla, že udělá "Superstar" ve čtení, že někdo něco přečte a ona pak zahraje nějakýho porotce a my uděláme jakože posíláme hlasy nebo co.. Tak K. něco přečetla a ona udělala Haberu :'DDD No to se fakt nedalo. A při odpoledce jsme dělali nějaký noviny.
Dneska jsem dostala 1,1,1, takže spokojenost. Jinak ve škole sranda nejvíc :D Miluju ty holky♥ No a po škole.. jsem jela zase vydělávat :D Naskytla se menší brigádka, no menší.. Kratší než ta, na který jsem byla minulej podzim. Jely jsme s K. uklízet takovej hotel (takový sportovní středisko), zase od její trenérky. Byly jsme tam cca od čtvrt na 4 do 7. Bude za to asi 300, ale až koncem května. Ale byla sranda moc :D:D Byla jsem hajzlbába no. Taky jsem snad hodinu luxovala, a přišlo mi, že ty pokoje vůbec neubejvaj :( Ale bylo to super místo, vůbec jste si nepřipadali jako v Praze. Úplně jsem cítila léto :) taková letní nálada. Než mi jí zítra někdo zkazí. Ano, řeč je o mámě. Ona mi sice dovolila jít, ale prej s tim měla nějaký problémy. Asi vím jaké - že je to přes tejden, budu unavená a tak. Nevim o co jí de, když mám možnost jít si trochu přivydělat, tak jdu. Já mám proti ní taky furt něco, třeba dneska, ale jako fakt neřešim, protože se tim nehodlám zaobírat, nemá to cenu. Takže jí nechám, aby na mě vyprskla to, co má na srdci, a čau.
Tak si užijte dnešní večer, pokud máte s kým, nebo třeba jen tak, sami :) Já se snad zítra ozvu. Čauves.
 


Komentáře

1 Shashin Shashin | 5. dubna 2011 v 20:43 | Reagovat

to máš dobrý:) hezký známky a super brigádička:) já mám dneska narozeniny , je mi čtrnáct, takže taky užasný den, chtěla bych tvé známky..matku neřeš:)

2 Dennie Dennie | Web | 5. dubna 2011 v 20:49 | Reagovat

[1]: Tak přeju všechno nejlepší!:) Mně bude 14 až za 2 měsíce no :( Neřeším, nemá to cenu :D:D

3 Adris Adris | Web | 6. dubna 2011 v 0:09 | Reagovat

páni, já mít známky jako ty tak si fakt pískám ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama