Neříkej, že mě miluješ, dokud to nebudeš myslet vážně, protože bych mohla udělat něco šíleného jako tomu uvěřit.

10. dubna 2011 v 16:45 | Dennie |  writing
Nazdárek :)
Víkend končí, mě to vadí, ale i nevadí. Teda spíš jakože vadí, ale na jednu stranu.. nevadí, aneb on. Stačí jenom jeho přítomnost ;) a prostě.. uaaah<3 Ale taky, co se týče školy, dostaneme už asi ty známky z matiky (za 3) a z chemie (taky za 3) ;( na pondělí teda dost dobrý. Potom píšeme asi 2 testy, zkouší a nevim co všechno.. Fakt se na tu školu můžu taky zvysoka vykašlat, že, možná že bych to udělala, kdyby mi nešlo o vysvědčení. I když, možná už na ní kašlu, já nevím..
Plány na víkend teda vyšly ;) byl v tom problém, ale naštěstí ok. Jednalo se o nákupy. Jenom, že mi táta nechtěl dát na tu bundu :( o kterou si, mimochodem, řikám už měsíc. Omlouvám se vám, drazí rodičové, za to, že vyrůstám z oblečení a že až se oteplí, nechci se pařit v teniskách. Fakt jakože jo. Ale nakonec to dopadlo tak, že mi teda dal peníze. Ale já jsem prostě...:( No, o tom už jiná. Mám teda bundu, kalhoty, baleríny a triko. Máma si tu bundu koupila taky, ale naštěstí světlejší. Chtěla černou, vyzkoušela si jich asi 10, už mi pak potom přišly všechny stejný ;D ale jsem ráda že má tu světlejší, protože v tý černý vypadala dost drsně. Máma bouchač no ;D A boty chtěla taky, má skoro stejný, ale černý a na minipodpadku, takže to dopadlo dobře. Den to byl pěknej, ale nechte mě si o ní pořád myslet to, co si stále myslím..
Jinak - nechápu, kam ta naše generace spěje :'DDD Ve Stradivariusu si holka v mym věku zkoušela lodičky na 10centimetrovym jehlovym podpadku, na kterých prostě bylo vidět, že jsou určený už takovým těm dámám. Nazula se do nich, naříkala, že jí v tom bolí noha a taky to vypadalo, že na tom vůbec neumí chodit, a kamarádka, která tam s ní byla, jí říkala, že se na tom chodit naučí :'DDD Jako mě je to jedno, ať si je třeba koupí a zlomí si v nich nohu, ale z mýho pohledu to teda vypadalo dost funny.
No a dneska? Ráno nezačalo pěkně, ale o tom nic. Učila jsem se, ale jako nic velkýho. Fakt na to kašlu. Teď jsem se dodívala na Remember me, a krásný film :) Moc se mi líbil, Robert se mi tam hodí víc než do Stmívání, i ta holka k němu šla líp než Kristen. Ale brečela jsem no, bylo to smutný :( Kdo viděl, tak ví.
No, zejtra nevím, jestli se ukážu, ale budu se snažit. Tak se teda opatrujte a přeju vám hezký pondělí.

(pokus)
Leather jacket New Yorker; Jeans Pull&Bear; Flats Ann Christine, but purchased in New Yorker; T-shirt Bershka
 


Komentáře

1 Tinka Tinka | 12. dubna 2011 v 16:53 | Reagovat

moc pekný článok :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama