Nechci ztratit jeden úsměv, nechci ztratit jednu pusu. Chci jen zůstat tady s tebou právě tak jako teď.

14. dubna 2011 v 18:03 | Dennie |  writing
Hello my dear readers.
Máma teď odešla na třídní schůzky, a asi to jsou první, ze kterých se nebude vracet moc nadšená. Tak kdo by se taky vracel, když tam na ní na papíře čeká předběžná známka z matiky 3/4 a z češtiny 2, a kdovíco ještě :D Jako s 3 z matiky jsem smířená, ale já mám fakt na víc než za dvojku z češtiny, opravdu si to myslím. Snažím se to dohnat literaturou, když už mi teda moc nejde mluvnice, ale nevím no :( Ale zase mám pocit, že té mluvnici rozumím teď líp, než třeba před měsícem. Třeba to není tak ztracený, no ale stejně. Hlavně ta matika je bez šance ;DD
Dneska ve škole fajn a sranda, ale jsou tu věci, které bych neřešila. Dostala jsem 1 z chemie a 1 a 2 z přírodopisu, takže to šlo. Po škole jsem dopsala úvahu, na dějepis jsem se neučila, tak večer :D Jestli do tý doby teda přežiju.
Na víkend jedeme k babičce, nemůžu říct, že by se mi tam úplně chtělo, navíc si s sebou musím vzít hordu učení, protože abych to všechno dělala v neděli, až se vrátíme? Děkuji, nechci. Doufám, že bude mít na zahradě nějakej kout, kam zalezu s knížkou, sluchátkama a morčetem. Nebo klidně i v baráku, to je jedno. Nikoho tam neznám, je to prostě venkov no. Tím nechci urazit nikoho, kdo bydlí na vesnici, ale berte to tak, že já jsem holka z Prahy, jsem na to zvyklá a už bych bez velkoměsta asi nemohla tak úplně být. A vím svoje, proč tam nechci.
Tím pádem se neozvu, teda možná jenom nějaké hlášení nebo tak, ale stejně sem asi nikdo nepřijde, takže k čemu to :)) Přednastavím na sobotu další Unsorted photos, v neděli bych snad mohla napsat.. No takže tak. Hlavně zase celý víkend myšlenky na něj!! A doufám že už přijde, protože jako.. A jestli přijde, tak ho zase pak dlouho neuvidím, od čtvrtka máme prázdniny. A kdyby nepřišel, tak nevím..:(( Achjo.
Takže vám přeju hezký víkend :* a dneska přidávám už barevnou fotku ;D

EDIT Tak asi nic nepřednastavím, obrázky se ukládají dlouho, nejspíš kvůli té poruše, a já jich mám docela hodně. Zkusím to zítra, ale asi nic no ;)
 


Komentáře

1 Nessie Nessie | Web | 14. dubna 2011 v 22:06 | Reagovat

Ta fotka ačkoliv máš přeškrtnutý obličej je zajímavá a hezká:)
My jsme měli taky dnes třídní schůzky, no tyo:D já mám z matiky 2-3, z dějepisu dva a zbytek snad na jedničku:D.. Ale ta matika, to je případ toto! xD

2 Adris Adris | Web | 15. dubna 2011 v 1:01 | Reagovat

Ty vogo, já měla z matiky za 2 a teď tak za 4 minimálně :D a angličtina to samé.. :D na to druhé pololetí jsem se uplně vysrala, ale dalo se to čekat ;)

3 Keisi Keisi | Web | 15. dubna 2011 v 11:06 | Reagovat

taky se mi ta fotka líbí ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama