Na tváři lehký smích, hluboký v srdci žal.

6. dubna 2011 v 17:16 | Dennie
Tak se ozývám, no, ahoj!
Venku máme krásně, a lenoře se zase nikam nechce. Asi půjdu dospávat, protože jsem byla ráda, že jsem tak nějak odešla do školy. Mám trošku namožený tělo :D a odřený a popraskaný dlaně od toho luxu včera :( Takže to vypadá na cvičení na gymnastickým míči, alespoň chvíli.
Dneska v tý cvokárně opět sranda s holkama, ale i s klukama :D Jako z někoho fakt nemůžu :D Prostě samý cvoci :D Jinak jsem dostala zase nějaký známky, ale nemyslete si, že když píšu, že jsem dostala tři jedničky, tak že to mám ve škole jednoduchý. Něco mám vydřený, a něco ne. Taky jsme psali tu matiku, čtvrtletku, vidím to na průměr, takže 3. Snažila jsem se u všeho něco napsat, nejdřív to vypadalo, že budu vědět jenom 2 cvičení, ale nakonec mi chyběj jenom dva příklady (a půlka testu je špatně). Tak uvidím, ale zítra píšeme další :/ Jenom z rovnic. Prý budou jednoduchý, no tak nevim no, snad. A taky jsme psali dějepis, hlavně že řikala jenom kultura 19. st. v Česku, ona si tam dala i tu politiku, kterou jsem se samozřejmě neučila. No vím o jedné chybné věci :D To by možná ještě mohlo dopadnout dobře.
Jo, a taky jsem zjistila, že učitelka na přírodopis si myslí, že jsem chyběla, takže mi ten test neznámkovala a zítra mi to dá dopsat :'D Skleróza je špatná věc, jak tak koukám. Ale tak nechala jsem jí v tom, když si to ani neumí najít ve třídnici.. Takže si tam opravím i to, co jsem minule napsala špatně. Když můžu mít místo 3 jedničku..;)
A když už jsme u tý školy, tak se máme nazpaměť naučit aspoň kousek Máje :'( Už nevim, co by ta učitelka chtěla furt. My už máme nějak do května číst knížku a napsat o čem to bylo + okopírovat stránku, která nás zaujala, píšeme pravidelně testy z češtiny a ještě tohle. No mám dost. Nevím, co do tý školy dělat dřív, tak nedělám nic ;)
A taky zjišťuju, že naše učitelka na ájinu je fakt střelená, nebo nevim. Třeba to dělá schválně :'DD ale v pondělí tu Superstar, a teď že prej máme jít do nějakýho knihkupectví na Václavák a vyfotit se s nějakou anglickou knížkou, která se nám líbí, nebo mít prostě nějakej důkaz, že jsme tam byli :O A že prej když jí to ukážeme, tak máme jedničku! No ty vole, já nemám slov, chápete to? Tohle kdyby si vymyslel každej učitel, tak nedělám nic jinýho, než že běhám po Praze a ptám se prodavačů na jméno ;) No prostě, neřešim, nemá to cenu :'DD No a o škole už konec.
Zítra je už čtvrtek, těším se, ale máme odpoledku :(( Doufám, že nebude ten velkej test z IF, radši se na to pak ještě podívám, a společně s tím si zopakuju, jak probíhá trávení v žaludku, v tlustym a tenkym střevu :D
I'll be back tomorrow♥

 


Komentáře

1 Gabby Gabby | Web | 6. dubna 2011 v 19:38 | Reagovat

K té trojce , tu bych brala oběma rukama !
Nebo všemi deseti , či jak se to říká . Já jsem ráda , že jsem z pololetky neměla pětku , dostala jsem čtyřku a byla jsem vážně zklamaná , učila jsem se na to do nekonečna . Hihi , kousek Máje ? Zrovna ten jsem dočetla v neděli ( celou báseň .)
Snad si i pamatuji trochu z devítky . A nebo taky ne ? :D No pokusím se :D
, Byl pozdní večer , první Máj,
večerní Máj byl lásky čas ,
hrdliččin zval ku lásce hlas a borový zaváněl háj .
O lásce šeptal tichý mech ,
kvetoucí strom lhal lásky žel ,
svou lásku slavík růži pěl ,
růžinu jevil vonný vzdech .
Jezero temné v křovích stinných ,
.. tak a už si nic nepamatuji , achjo .

2 Em. Em. | Web | 6. dubna 2011 v 21:18 | Reagovat

mám taky popraskaný dlaně!:D
a hlavně,hrozně ,hrozně moc spim.
Krásný blog,zajímavé články máš:)

3 Adris Adris | Web | 7. dubna 2011 v 19:43 | Reagovat

tak to gratuluju, takove znamky by se mi taky hodily :D jinak, pro mě v matice neni teda nic jednoduche :D třidni vždycky " to bude uplně primitivni neboj te se " a pak da matiku před nos a divam se na to jak na činske pismo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama