Miřte na měsíc. I když jej minete, skončíte mezi hvězdami.

2. dubna 2011 v 14:45 | Dennie |  writing
Nice day :*
Včera jsem tu nebyla, protože jsem vám zapomněla napsat, že jsme jeli na oslavu ke strejdovi, a i jsme tam přespali. Bylo to fajn, protože tam byla moje drahá S.<333 Zavzpomínaly jsme na nějaký léta zpátky, když jsme se ještě moc nemusely (jednou jsem jí prokousla záda i přes mikinu :DDD). Ale jsem ráda, že dneska to je tak, jak to je. Byly výbuchy smíchu už u osvědčených lidí :DD To se jako fakt nedalo no. Potom jsme pokecaly a tak :) Bylo to moc fajn. Večer jsme se dívaly na Bastardy, dost krutej film. Když si vezmete, že to na nějakých školách fakt tak chodí.. No fakt hnus. Vlastně to mělo i takovej rozporuplnej konec. Ráno potom odjela mamka s tetou nakoupit, tak mi přivezla takovou obyčejnou béžovou taštičku přes rameno. Vyhovuje mi, že to nevypadá blbě, když je prázdná, protože je docela velká. Ale je fajn, že už nemusim tím pádem nosit takovou děsnou malou červenou, kterou mám už dost dlouho :DD Ale máma si koupila kabelku ve stejný barvě :// takže fakt paráda. A pak že prej chce i tu koženkovou bundu, ale černou. No to je skvělý ne? Budeme mít stejný bundy a k tomu i stejně barevný kabelky :/ Doufám, že si nekoupí úplně tu stejnou, a taky doufám, že si jí nekoupí jenom sobě. Já si o ní řikám už měsíc, takže kdyby to udělala, tak jí budu nosit já. Ať si třeba trhne.
Jinak v pátek ve škole jsme tu matiku nepsali, ale píšeme jí v pondělí. Furt to neumim a furt si myslim, že prostě dostanu kouli. Ve slohu jsme se dívali na videa s Nickem Vujicicem, pokud neznáte, tak to je ten chlapík, který se narodil bez rukou a bez nohou, má přednášky po celém světě a podporuje hlavně mladé lidi. Příští týden o tom začínáme psát úvahu, vlastně o tom, co on v tom videu řekl. No a pak se snad ani nic nedělo.
Zítra se musim učit na informatiku a pokusit se učit matiku, ale jako fakt nevím. Pak nevim jestli tu přes týden budu, dostáváme známky, takže matka zase utne kapesný, počítač a nevim co všechno, takže...
Jo a jinak se rozbily sluchátka, a hádejte kdo za to může. Já fakt ne. Ještě ve čtvrtek šly, když si tady večer matka volala přes skype, tak s tim asi něco udělala, protože to včera už blblo, a dneska už to ani nehraje. Jeden by se z ní fakt po.... Když na tom neumí, tak ať na to neleze.
No, to je asi tak všechno ;))
 


Komentáře

1 Nessie Nessie | Web | 2. dubna 2011 v 16:13 | Reagovat

Pane jo, ty jsi upírka??:D Jinak jsem ráda, že jsi se měla dobře:)..Hele, mě by z mamky asi hráblo, být na tvém místě:D!!!
Měj se hezky, ahoj^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama