Hug me when I'm there, miss me when I'm not, kiss me every day, and love me for all eternity.

9. března 2011 v 18:32 | Dennie |  writing
Hello, my dear friends.
Tak jak jste si užili poslední dva dny? Včera jsem neměla nějak potřeby napsat, tak si to nechám na dnešek, ale nebojte, dlouhé to nebude. Stejně si najednou na nic nevzpomínám. No tak teda nevadí.
Dneska ve škole fajn, mám 1 z angličtiny z konverzace, 1 ze zkoušení z dějepisu (stejně jsem se koukala na data v otevřeným sešitu, který měla učitelka před sebou, když se nedívala) a 1 ze zeměpisu, takže jsem byla ráda. Po škole jsem jen vzala připravené věci a jela na ten Chodov, koupit pro nejlepší kamarádku dárek k narozeninám a mamku k svátku. Pro kamarádku mám to, co jsem jí chtěla koupit - z Douglasu sprchový gel a peeling v jednom a balzám na rty I love..Strawberry&Milkshake, ten sprchopeeling je taky takový, takže doufám že se jí to bude líbit :) Pro mamku jsem pak vybrala v H&M kosmetickou taštičku a ještě jsem jí koupila lesk na rty RIMMEL. Sobě jsem z wishlistu splnila jen gel na pupínky, od Garnieru, dala jsem za to docela dost peněz, takže snad to bude za něco stát. Nebyla jsem tam dlouho, jen jsem si nakoupila to co jsem potřebovala a jela domů. Teda ještě jsem si dala vanilkový milkshake u McDonaldu, protože na to jediné se moje peněženka zmohla. Jsem na suchu, ale jsem ráda, že tím, za co jsem ty peníze utratila, snad udělám radost ostatním :) Potom jsem se učila příroďák, který zítra píšeme, ale je to jednoduché. Zítra máme taky odpoledku, informatiku, naštěstí ty hodiny poslední dobou bývají volnější. Alespoň se potom nemusím učit, protože v pátek jdeme na vycházku do policejního muzea, tak to by možná nemuselo být tak špatné.
Tak já jdu něco kutit na pc nebo si číst, nebo jíst nebo nevím. Tak čauky. Ale ještě přidávám fotku na berlích :D které jsou mojí spolužačky, protože má cosi s kolenem, a já zkouším, co berle vydrží :D jak řekl náš ředitel. Takže mně se nic nestalo :)

Obličeje spolužáků jsou rozmazané schválně ;D radši. Jinak, je to divná fotka, mám tam nějaký placatý obličej, divný výraz, vlasy.. jenže druhá byla snad ještě horší :D))
 


Komentáře

1 Nessie Nessie | Web | 9. března 2011 v 20:06 | Reagovat

Krásná fotka!:)
Jinak, já ráda dělám radost druhým:) Ale hodně zamrzí, když to neocení, to je fakt sprosté :(..
Jo a. hezký známky jsi dnes dostala =)
K té kosmetice. Já si na pupínky kupuji levné výrobky, žádné ty z reklamy. Mě totiž ty lvné vyhovují a ty z reklamy nikdy nepomůžou!:D

2 Mandy Mandy | Web | 10. března 2011 v 17:26 | Reagovat

úžasná fotka! ;] a díky za uvedení v minulém článku♥ udělala jsi to dost originálně a grafiku taky umíš (: dost věcí z toho mám na svym wishlistu taky ;DD
fakt jo? no říká se že každej má svoje dvojče..tak nevim ;DD

3 Princess* Princess* | Web | 10. března 2011 v 19:44 | Reagovat

moc sluší <3 a jo jsem z Prahy :) ty taky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama